Tigi Bed Head Urban Anti Dotes Resurrection matu kopšanas sērija – atsauksme

Nogludinātu un zīdainu matu cienītājām noteikti ir jāizmēģina Tigi Bed Head Urban Anti Dotes Resurrection matu kopšanas līnija.

Tā ir diezgan smaga artilērija, īpaši bojātiem matiem, produkti ir ļoti mitrinoši, lieliski der spurainu matu savaldīšanai. Jārēķinās ar to, ka mati bus svaigi tikai vienu dienu, bet efekts ir tā vērts. Es personīgi neizmantoju šos produktus ikdiena, vien tad, kad man ir laiks matu ieveidošanai. Te neiztikt bez matu žāvēšanas ar fēnu un apaļo suku, jo apjoms tiek ”noēst” pamatīgi. Sērija ir draudzīga krāsotiem matiem, produkti arī pasargā matus no karstuma ietekmes ieveidošanas laikā. 

Sērijai ir spēcīgs salds aromāts, Tigi vispār ir ķīmisko aromātu karaļi, kas matos saglabājas visas dienas garumā, tāpēc noteikti pasmaržojiet, jo kādam tas var likties traucējošs.

Kur iegādāties: Stockmann, Rimi, Prisma, www.salon24.eu

Cena: 10/12 Eur

Komentārs
 • Santa
  Marts 19, 2015

  Es gan negribētu piekrist tam, ka mati būs svaigi tikai vienu dienu – vismaz man tā nebija un arī apjomu man īpaši nenoņēma 9(es arī īpaši neaizraujos ar apjomu) bet tas jau katram savādāk 🙂 Man patika 🙂

  • Baiba
   Marts 19, 2015

   Tā ir, katram savādāk :)) Man arī patika 🙂

 • Patrīcija
  Marts 22, 2015

  Man bija zilā versija, ļoti patika, ar matiem viegli sastrādājās, apjoms nebija zudis un tīrības sajūta arī bija,līdz ar to varu teikt,ka manai gaumei der! 🙂

  • Baiba
   Marts 22, 2015

   Jā jāpaskatās vieglāks variants no šiem 😉

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*