Savādāka smarža – Ann Gérard

Atgriežoties pie manas mīļākās skaistuma pasaules tēmas – smaržām, gribu iepazīstināt ar ļoti interesantu nišas zīmolu. Ann Gérard ir franču juvelierizstrādājumu dizainere, kura 2012. savu vārdu pievienoja arī trīs pirmajām nama smaržām, kas tika radītas sadarbībā ar produktīvo un daudzpusīgo parfimēru Bertrand Duchaufour. Rotas un smaržas dzīvo tuvā radniecībā savā skaistumā, trauslumā un pievilcībā. Un tieši tāds ir Ann Gérard pirmais smaržu trijnieks – Ciel d’Opale, Perle de Mousse un Cuir de Nacre. Ļoti smalki, niansēti, maigi, starojoši aromāti skaistos flakonos, kas pēc veidotāju ieceres atspoguļo mūsu emocijas.

PARF CDN BIG SIZE8

Ann Gérard Perle de Mousse ir mūsdienīgs (aromātu pasaulē “mūsdienīgs” bieži vien apzīmē kaut ko no viegli uztverama augļu-ziedu sortimenta, bet Ann Gerard gadījumā es domāju labākajā šī vārda nozīmē)  spirgts ziedu šiprs. Ciel d’Opale ir Baibas testa objekts, jo ietver sevī viņas iemīļoto liepziedu smaržu. Un manas iecienītākās smaržas pēdejos mēnešos – Ann Gérard Cuir de Nacre, kas ir viegls, izsmalcināts un ļoti niansēts ādas, īrisa un aldehīdu aromāts. Turas tuvu pie ādas, ļoti intīms, personisks. Katru rītu mana roka pastiepjas tieši pēc šīs smaržu pudelītes un zinot cik man šo pudelīšu ir, tas ir nopietns rādītājs. Un, iespejams, ka šī būs no retajām, kuru iegādāšos pilnā izmērā.

ann_gerard_

Parfimērijas industrija šobrīd ir uz izteikta rožu aromāta viļņa, tapēc noteikti jāpiemin arī 2014. gada aromātu Ann Gérard Rose Cut. Tā ir viena no neparastākajām rozēm, ko esmu mēģinājusi. Man ar rozēm vispār iet grūti, patīk tikai dažas. Ja parasti rožu aromāti saistās ar šampanieti, ar ziedlapiņām klātu gultu, rožu klēpi vai rožūdeni, tad Ann Gérard Rose Cut ir īsts panks. Tāda bohēmiska roze, reibinoša, salda, sievišķīga un pat nedaudz tumša. Noteikti jutekliska. Rožu smaržu faniem jāizmeģina obligāti!

Diemžēl Ann Gerard aromāti vairs nav Latvijas Kristianās, bet joprojām ir pieejami šajā veikalu tīklā Lietuvā. Vai, protams, plašajā interneta veikalu piedāvājumā.

* otrā bilde ņemta no www.anngerard.com

Komentārs
 • Baiba
  Februāris 26, 2015

  Uuuu Santa ir atpakaļ ar smaržu rakstiņiem 🙂

  • Santa
   Februāris 26, 2015

   es kā Terminators, vienmēr atgriežos 🙂

 • Baiba
  Februāris 26, 2015

  Un Ciel d’Opale arī skaistas, saldas, medainas ar vieglu rūgto noti

 • Signe
  Februāris 26, 2015

  Man tik ļoti patīk šie aromātu apraksti. 🙂

 • Elīna
  Februāris 27, 2015

  Liepziedi varētu būt lieliski!

  No nišas smaržām lēnām briestu Kilian Forbidden Games.

  • Santa
   Februāris 27, 2015

   Es vēl pagaidām neesmu atradusi priekš sevis īsto Kilian`u. Rakstot šo komentāru, paņēmu no plaukta tuvāko – Love. Ārprāc, cik salds, ne, ne priekš manis 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*