Diorlisse Abricot Smoothing Perfecting Nail Care – atsauksme

Atzīšos, ka es neesmu ļoti atbildīga savu nagu kopēja, man labpatīk, kad šīs process ir maksimāli ātrs un efektīgs. Man patīk produkti kuri visu izdara manā vietā, ne par kādām sāls vanniņām nagiem es dzirdēt negribu. Un sadzīvot ar lūztošiem, trausliem nagiem es nevarētu. Lielisks risinājums – Diorlisse Abricot Smoothing Perfecting Nail Care – bāze.

diorlisse abricot 3

Diorlisse Abricot Smoothing Perfecting Nail Care paredzēta nagu virsmas izlīdzināšanai pirms nagu lakas uzklāšanas, papildus šī bāze arī kopj nagus un aizsargā tos no nagu lakas kaitīgas ietekmes. Bāze ir piena tonī, vienā kārtā uz nagiem ir gandrīz nepamānāma, divās kārtās veido puscaurspīdīgu pārklājumu, kas pilnīgi mierīgi ir nesājāms ikdienā. Bāze ātri izžūst, neaizkavē nagu lakas žūšanas procesu. Bāze ļoti labvēlīgi ietekmē nagus, tie aug stiprāki, neslāņojās. Kaut arī pati par sevi bāze uz nagiem turas ļoti labi, nagu lakas noturība, ja tā ir uzklāta pa viršu šai bāzei, nemainās.

Kur iegādāties: Stockmann, Kristiana, Douglas

Cena: ap 30 Eur

Komentārs
 • Elīna
  Janvāris 18, 2015

  Es biju domājusi ņemt gan diorlisse, gan bāzi, izskatās, ka var iztikt ar vienu. 🙂 man arī nepatīk ilgas procedūras nagiem un rokām. Pēdējā laikā tikai roku krēms un retu reizi Creme Abricot.

  • Baiba
   Janvāris 18, 2015

   Mierīgi var iztikt ar vienu 🙂 Creme Abricot ir mana nakts skapīša ilgdzīvotājs 🙂

 • sugar
  Janvāris 18, 2015

  Kopšanas ziņā vairāk uzticos krēmiem un eļļām, nevis kopjošām bāzēm, bet no bāzēm favorīts ir ORLY Bonder.

  • Baiba
   Janvāris 18, 2015

   Bonder jau tik noturībai. Šī bāze tiešām labi kopj nagus.

 • Brigita
  Janvāris 19, 2015

  Gribēju pajautāt kāda ir atšķirība starp dior un, piemēram, tām pašām orly bāzēm? Pati esmu ļoti apmierināta ar orly, jo nagus lakoju regulāri un pagaidām nesūdzos. Bet, ko tad par to cenu piedāvā dior izņemot brenda štempelli?

  Brigita
  http://www.lostinpattern.com/

  • Baiba
   Janvāris 19, 2015

   Es domāju, ka baigā jau nav… Nez man OPI Envy arī ļoti patika 🙂

 • Velvet Mimosa
  Janvāris 25, 2015

  Es joprojām uzticīga OPI Nail Envy un Orly Bonder, ir kaut kas pa starpu mēģināts, bet nav TAS. Viss, savus meklējumus tajā jomā esmu beigusi.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*