Dāvanu gids – smaržas

Kas gan var būt skaistāks par smaržām, paslēptām zem svētku egles! Lai gan smaržu iegādes process, īpaši vīriešiem, var būt kaut kas spīdzināšanai līdzīgs, šīs papildus ieguldītās pūles mēs noteikti novērtējam vēl vairāk, atverot skaisto un smaržīgo dāvanu. Šajā smaržu gidā iekļāvu ļoti universālus aromātus, kas patiks plašam meiteņu / dāmu lokam. Dažiem aromātiem gan būs jābrauc pakaļ uz Lietuvu vai Igauniju (uz Creme de la creme veikaliem), jo interneta pasūtīšanas gadījumā tie līdz svētkiem līdz jums var neatnākt, bet daži ir nopērkami tepat Latvijā. Vēl vēlos piebilst, ka visas topā iekļautās smaržas man pašai ļoti patīk un labprāt saņemtu tās dāvanā!

 Sakritība vai likumsakarība, bet trīs no šī gida piedāvātajām smaržām ir Francis Kurkdijan veikums. Lai gan kritiķi un snobi nedzied slavas dziesmas, man ļoti patīk Burberry jaunākās smaržas My Burberry – burvīgs flakons ar bantīti, aromāts, kuru es raksturotu kā “es dienās, kad jūtos skaista un laimīga”, ideāls ikdienas lietošanai.

Maison Francis Kurkdjian 2014. gada hīts – Feminin Pluriel ir lielisks piemērs  dizainera simple luxury principam. It kā nekas pārdabisks, nekas sarežģīts, bet ļoti izsmalcināts, silts aromāts ar īrisa, jasmīna, lilijas, apelsīnu ziedu, vetīvera un pačūlijas lapu notīm. Lielisks vēsajai sezonai, bet pietiekami vienkāršs, lai to bez problēmām varētu nēsāt ikdienā pat birojā.

Austrumu princesei vai karalienei noteikti patiks Elie Saab Le Parfume – apelsīnu ziedi, jasmīns, medus un koksnes notis finišā. Eleganti, izsmalcināti, reibinoši.

Īsts antidepresants flakonā – Atelier Orange Sanguine. Tieši šādi, manuprāt, ir jāsmaržo ideālam apelsīnam. Apelsīns šajā variācijā ir  orientālu, juteklisku nošu apskāvienos. Tās sulīgs, saulains, ne miņas no skabuma. Noteikti padarīs mūsu pelēkos ziemas mēnešus saulainākus.

Maigi un sievišķīgi – Acqua di Parma Rosa Nobile. Kā pamatnots šajā aromātā ir kāda īpaša roze, bet priekš manis to ļoti baudāmu padara tieši buķetē klātesošā peonija.

Un, visbeidzot, Frederic Malle namam Carlos Benaim radītās  Eau De Magnolia , kas patiks gan smaržu snobam (kurš gan atteiksies papildināt savu kolekciju ar jaunāko FM, īpaši uz zīmola pārdošanas ziņu fona), gan visiem, kam patīk magnolijas maigā elegance. Šīs, atšķirībā no citām Frederic Malle nama smaržām, ir ļoti universālas, maigas, viegli saprotamas un nēsājamas. Turklāt unisekss -varēsiet lietot kopā ar mīļoto.

Un par kurām smaržām zem eglītes priecātos tu?

 

Komentārs
 • Signe
  Decembris 16, 2014

  Man ļoti patīk My Burberry aromāts, saņemu daudz komplimentus un jūtos ļoti sievišķīgi, kad dienu iesāku tieši ar šīm smaržām. 🙂

  • Santa
   Decembris 17, 2014

   Man šķiet, tieši Tavā bloga arī pamanīju My Burberry skaisto pudelīti un nolēmu izmēgināt 🙂

 • sugar
  Decembris 16, 2014

  Es dikti priecātos par Byredo Inflorescence. Īsts pavasaris. Jau izdomāju, ka dzimšanas dienā sev uzdāvināšu 🙂

  • Santa
   Decembris 17, 2014

   Es tās mēģināju, neatceries? Man pagaidām no Byredo vislabak patīk Tildai veltītās smaržas

   • sugar
    Decembris 17, 2014

    Varu kādreiz paņemt līdzi izmeģināšanai, bet viņas tādas dikti puķainas (atbilst nosaukumam).

 • ginta
  Decembris 17, 2014

  man ar smaržām ir ļoooti grūti, man patīk kā smaržo citi, kā smaržo veikalā, bet pat pamēģinot uz savas rokas, ļoti ātri paliek slikti…es ticu, ka ir out there kādas izcilākas par tām, kuras es lietoju jau gadus piecus, bet man pat ir slikti meklēt… to sakot manam vīram ir ļooooti viegli, katru otro gadu dzimšanas dienā tieku pie jaunas pudelītes savas smaržas… 100ml kā kraz man iztērējas divos gados, reti lietoju un maz sapūšos, tā pagaidām ir vislabāk…. bet kolekcionēju smaržu uzgaļus ziedu formās, varbūt arī lentītes marc jacobs dolce 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*