Giorgio Armani Luminous Silk Foundation – atsauksme

Ir tāda mega-leģendāra kosmētikas produktu grupa, kura pabijusi visos iespējamajos insaideru favorītu sarakstos, ieguvusi neskaitāmus apbalvojumus. Gadu no gada šie produkti ”uzpeld” kartējā topā un to izmēģināšana kļūst par katra skaistuma geek’a pienākumu. Kaut arī man labāk patīk izmēģināt visu jaunāko, jo mūsdienu kosmētiskajā pasaulē tekstūru un formulu attīstība notiek nepārtraukti un tehnoloģijas nestāv uz vietas, tomēr klasika arī ir jāpārzina. Tāpēc šodien par tonālo līdzekļu svēto grālu – Giorgio Armani Luminous Silk Foundation.

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation pārstāv tonālo līdzekļu grupu, kuriem nav sedzošs pārklājums, bet kuru galvenā un visvairāk novērtētā īpašība ir spēja paslēpt sejas ādas nepilnības ar gaismas atstarošanas palīdzību. Es varu kļūdīties, bet man šķiet, ka Luminous Silk nāca klajā tieši šī trenda pirmsākumos un pateicoties tam kļuva par leģendu. Pašlaik es bez īpašām grūtībām varu nosaukt vairākus pēctečus, kuru spēja koriģēt, izmantojot gaismas atstarošanu, būtu tikpat labā līmenī kā GA Luminous Silk tonālajam krēmam. Bet nevar neatzīt ka savā kategorijā tas joprojām ir viens no labākajiem.

Screen Shot 2014-12-08 at 17.21.26

Luminous Silk ir viegla tekstūra, tas labi klājas un saplūst ar ādu, nav redzams, neveido maskas efektu. Pārklājums arī sanāk viegls, ādas dabīgo tekstūru šīs tonālais krēms nepārveido – nepadara nedz sliktāku, nedz labāku. Tas diezgan labi tiek galā ar sejas ādas toņa uzlabošanu, bet ja jums ir izteiktas poras, tad tas tur arī paliks. Luminous Silk veido starojošas ādas efektu, diemžēl, uz manas sejas ādas šīs efekts bieži vien pārtop defektā, un vismaz vasarā, kad mana āda ir vairāk kombinēta, es šāda veida līdzekļus lietot nevaru. Tas gan nav objektīvs mīnuss, drīzāk nesaderība, kas nekādi neraksturo produkta kvalitāti. Kad mana āda ir normāla/sausa, tad viss ir kārtībā, spīdums nekļūst pārspīlēts. Luminous Silk ļoti labi tiek galā arī ar sausumiem uz ādas, tos nepasvītro un labi paslēpj. Mana āda šo līdzekli panes labi, bet ir lasīts, ka Luminous Silk var izraisīt poru aizsprostošanos.

Rezumējot:

Acīmredzams, ka plusi šim tonālajam līdzeklim ir vairumā, tomēr par manu personīgo mīluli tas nekļuva. Es dodu priekšroku savādākām tekstūrām, jo man ir ko slēpt.

Kur iegādāties: Stockmann

Cena: ap 50 Eur

Komentārs
 • sugar
  Decembris 8, 2014

  Es jau pēc apraksta sapratu, ma manai kombinētai ādai nebūs īsti labs. Kurš tonis tev ir? Es gaidu, kad kārtīgāk izbalēšu, līdz varēšu atgriezties pie sava Lasting Silk, tikai nepatīk, ka viņš dikti smaržīgs.

  • Baiba
   Decembris 9, 2014

   Man ir pats gaišākais tonis. Ziemā man der labi, vasarā gan nē.

 • ginta
  Decembris 9, 2014

  Izklausās labs… vajadzēs izmēģināt, bet vajadzēs pagaidīt, vakar atvērubdior bb atkal…iepatikās

 • Elīna
  Decembris 9, 2014

  Kuri ir Tavi mīļākie tonālie līdzekļi? Es šobrīd lūkojos uz Lancome Teint Miracle un YSL Le Teint Touche Eclat, nezinu, kuram lēkti kamanās, uz ziemu laikam pārsteidzot ar tonālā ūdentiņa izvēli.

  • Baiba
   Decembris 9, 2014

   gan Lancome, gan YSL arī nav diez ko sedzoši 🙂 YSL ļoti līdzīgs luminous silk. Man pašlaik topā ir Dior Star. Tad ja nebūtu tas, uz ziemu atkārtotu Chanel Perfection Lumire.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*