Creme De La Mer – atsauksme

Ja es veidotu rakstu par Skin Care Confidential tēmu, šodienas varonis būtu dārgākais produkts mana sejas kopšanas rituālā – Creme De La Mer. Man jau liekas, ka pusi no šī produkta pārdošanas apjoma sastāda ziņkārības vadīti pirkumi. Creme De La Mer apvīts ar neskaitāmam leģendām, tas ir kosmētisku batāliju varonis, kas dāvā ticību brīnumam. Līdzeklis paredzēts jutīgas ādas kopšanai, tā galvenie uzdevumi – mitrināšana un nomierināšana, par ko atbild galvenie krēma komponenti aļģes un minerālā eļļa. Jā, tieši tik briesmīgi, kā izklausās – minerāleļļa ir otrā šī krēma sastāvdaļa uzreiz aiz aļģēm. Bet, tā kā es neesmu no bailīgajām, ar aizrautību ziedoju savu seju, lai izmēģinātu šo produktu, kaut arī sastāvs nelikās cenas vērts. Kas no tā sanāca?

la mer 2

Tātad, šo krēmu es iegādājos brīdī, kad mana sejas āda bija pamatīgi nomocīta, iemesls –1500 km brauciens, un trīs dienas ilgusi mazgāšanās ar pamatīgi hlorētu ūdeni, kuru viesnīcas administrācija stingri aizliedza lietot iekšķīgi. Rezultātā mana jutīgā āda pārklājās ar labi pazīstamiem sūrstošiem sarkaniem pleķiem, kuri bija mani jau apciemojuši kādā rudens/ziemas periodā. Es zināju, ka pie vainas nav mitrināšanas trūkums, bet gan kairinājums, ar kuru man pēc iespējas ātrāk jātiek galā. Pirmā lieta, pēc kuras es devos iebraucot Berlīnē, bija Creme De La Mer! Neliegšos, ka šī izvēle nebija gluži spontāna, toties tagad man bija arī nopietns iemesls, lai to iegādātos.

Pirmās dienas es biju sajūsmā! Krēms tik tiešām lieliski tika galā ar ādas jutīgumu, kas mazinājās jau vienas nakts laikā un pilnībā pazuda pēc pāris dienām. Arī atpakaļceļu līdz Rīgai mana āda pārnesa ļoti labi. Kreņķis nāca līdz ar mīnusiem un sākoties apkures sezonai – šajā laika posmā es vienmēr uzkāpju uz tā paša grābekļa, nepiefiksējot to brīdi, kad jāsāk pamatīgāk piedomāt par ādas mitrināšanu. Diemžēl, arī šoreiz man nācās iespringt ar mitrinātāja iegādi, jo Creme De La Mer šajā ziņā izrādījās pilnīgi bezjēdzīgs. Toties es atklāju šī krēma līdzību ar tikpat slaveno Nivea zilajā bundžiņā – no mitrināšanas viedokļa tas ir tikpat bezjēdzīgs, vismaz uz manas ādas.

Sastāvs:

la mer 3

Rezumējot:

Man ir radušās aizdomas, ka La Mer ražotāji piejauc šim produktam kokaīnu (vai ko citu atkarību izraisošu), jo, lai arī efekts nav nekāds WOW, es, ja vien būs tāda iespēja, noteikti šo pirkumu atkārtošu!

Kur iegādāties: Latvijā nav

Cena: 30 ml 130 Eur. 60 ml 240 Eur

Komentārs
 • Annija
  Novembris 16, 2014

  Oi, kas par cenām!

 • sugar
  Novembris 16, 2014

  Paldies par atsauksmi 🙂 Es, izlasot sastāvu, atturētos no pirkuma 🙂

  • Baiba
   Novembris 17, 2014

   ujj neee esmu pārāk ziņkārīga :)))

 • Elīna
  Novembris 17, 2014

  Uj, šis noteikti ir ārpus manas komforta zonas, bet, jā – krēms leģenda 🙂

  • Baiba
   Novembris 17, 2014

   Principā ārpus manas arī 🙂 Bet skaistuma blogeri ir tādi skaistuma blogeri :))

 • Velvet Mimosa
  Novembris 17, 2014

  Būtu vēl paņēmuši ar kaut kādu aaaa-uuu-ooo iepakojumu, bet nē, parasts getto ķobītis, nē, tur tiešām ir kāda sistība ar kokaīnu! 🙂
  Paldies par atsauksmi!

  • Baiba
   Novembris 17, 2014

   aga 🙂 k.kas tāds tur ir noteikti 🙂

 • Anna
  Novembris 17, 2014

  Nopietni? Tik dārgā krēmā ir iestūķēts mineral oil, petrolatum un paraffin (pārējo pat neanalizēju)? Viņi ņirgājas? Ja iepriekš bija interese pamēģināt, tad tagad noteikti pārgāja – burtiski pretīgi paliek, ka tādu mēslu (pardon my french) atļaujas tirgot par tādu cenu. Un cilvēki pērk! Ārprāts..

  • Baiba
   Novembris 17, 2014

   mhm, kaut arī man nav baigie aizspriedumu pret ME, tomēr jā tā cena…

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*