Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate – atsauksme

Ja kādreiz es serumus lietoju ”just for fun”, tad tagad es saprotu, ka mana sejas āda bez tiem iztikt vairs nevar. Nē, iespējams, ka var, bet vismaz man mans izskats patīk daudz labāk, ja šo posmu sejas kopšanas rituālā es neizlaižu. Šobrīd man aktuāli šķiet ādas uzmundrinātāji, serumu grupa, kas paredzēta ne īpaši problemātiskas ādas kopšanai. To galvenais uzdevums ir palīdzēt ādai pildīt savas dabīgās funkcijas pēc labākas apziņas. Pēdējais šī segmenta jaunums, par kuru esmu paspējusi dzirdēt ļoti labas atsauksmes – Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate.

Šis produkts pat nav serums, bet koncentrēts līdzeklis, kas cīnās ar visu veidu kaitēkļiem, aktivizē ādas aizsargfunkcijas un optimizē ādas kopjošo līdzekļu efektivitāti. Pie tam Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate stimulē kolagēna veidošanos, kas nekad par ļaunu nenāk.

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate ir viegla, ūdeņaina tekstūra, tas ir ļoti ekonomisks, man ar divām dozām pietiek gan sejai, gan kaklam un dekoltē. Līdzeklim ir diezgan izteikts aromāts, bet tas nav pārlieku parfimēts, drīzāk uz dabīgo pusi – rūgtens. Līdzeklis ātri iesūcas ādā, neveido plēvīti un nav jūtams pēc iesūkšanās.

Es šo produktu lietoju nu jau gandrīz mēnesi un rezultāts ir! Tas gan nav nekāds unikālais, bet mani apmierina. Uzlabojas sejas ādas tonis, āda kļūst tvirtāka un dzīvīgāka, vertikālā pieres mīmikas līnija arīdzan ir mazāk izteikta. “Pirms” un “pēc” bildes gan nevaru piedāvāt, bet apziņā tas ir piefiksēts. Produktam, kura sastāvā nav agresīvu sastāvdaļu, ļoti apsveicams rezultāts, turklāt, tā kā Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate nesatur skābes, es mierīgi to lietoju arī no rīta, ko piemēram Clinique Laser Focus gadījumā es atļauties nevarēju. Un, jā – arī meitenes, kuras cenšas saglabāt iedegumu novērtēs “bez skābju” sastāvu – balinošu īpašību šim koncentrātam nav.

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate nekairina ādu, neaizsprosto poras, neveicina ādas taukošanos.

Rezumējot: Ļoti labi. Vēl viens izcilnieks, par ko man prieks!

Kur iegādāties: Stockmann (izmantojiet savu skaistuma dienu kuponu :), Douglas, Kristiana

Cena: 94 EUR

Komentārs
 • Elīna
  Novembris 11, 2014

  Izlietoju šī seruma paraudziņu – jā, ļoti patīkams produkts 🙂

  • Baiba
   Novembris 12, 2014

   Jā tāds kārtīgs darba rūķis 🙂

 • Zane
  Novembris 11, 2014

  Paldies par atsauksmi. No savas pieredzes varu komentēt, ka uz mani šis produkts nekādu īpašu iespaidu neatstāja. Smarža šķita izteikti spirtaina, kas mani arī visvairāk sautrauca. Vienu iepakojumu izlietoju, bet atkārtots pirkums nebūs. Nav tas sliktākais serums, ko esmu lietojusi, bet kopumā tāds eh – vuduvējs līdzeklis.

  • Baiba
   Novembris 12, 2014

   Nav par ko 🙂
   Saki kādi ir Tavi favorīti serumos?

   • Zane
    Novembris 12, 2014

    Apmēram kādas divas trīs nedēļas jau lietoju Sarah Chapman Booster(us) 1 un 2. Tehniski neskaitās serumi, bet ir pirmie no šada veida līdzekļiem, kurus lietojot tiešam pamanu pozitīvas izmaiņas (atzīšos gan ka iepriekš neesmu mēģinājusi super daudz serumu – noteikti zem 10 veidiem). Ļoti gribu izmēģināt arī Skinesis Morning un Overnight Facial produktus.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*