Francis Kurkdjian

Savu pirmo super populāro aromātu Jean Paul Gaultier Le Mâle viņš radīja 25 gadu vecumā, 2001. gadā saņēmis Prix François Coty balvu, izveidojis milzumdaudz aromātu dažādiem zīmoliem, sākot no Green Tea by Arden un beidzot ar Narcisco Rodriguez For Her, un 2009. gadā nodibinājis savu smaržu namu – parfimērijas brīnumbērns Francis Kurkdjian (neņemšos latviskot šo armēņu izcelsmes francūža uzvardu).

mfk2

 

Super produktīvā parfimēra smaržu nams Maison Francis Kurkdjian aromāti man asociējas ar nepiespiestu eleganci. Savā nesenajā komandējumā paņēmu līdzi Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae, Amyris un jauno Pluriel. Visi kā viens tie smaržo ļoti dārgi, tie neapšaubāmi ir lieliski izveidoti un patīk visiem. Aromāti nav izteikti sezonāli un būs piemēroti gan darbam, gan vakaram operā vai trakai ballītei. Ja vēlies pamēģināt kaut ko ārpus Latvijas tradicionālo smaržu veikalu piedāvājuma, bet neesi gatava snobu izvirtīgi specifiskajiem aromātiem, Maison Francis Kurkdjian ir īstais zīmols pirmajiem soļiem citādu smaržu pasaulē. Ja man pēkšņi iekristu makā liekas naudas zīmes, es neatteiktos no skaistā Maison Francis Kurkdjian Pluriel, kura kompozīciju veido Florences īriss, vijolīte, rozes, jasmīns, lillija, apelsīnu ziedi, pačūlija un vetīvers.

Sava zīmola ietvaros Francis Kurkdjian ir izveidojis visu iespējamo, lai iemīļotais aromāts būtu ar jums visas dienas garumā – blakus tradicionālajām smaržām, te ir smaržas mājai, ķermeņa produkti, smaržīgs papīrs dedzināšanai un pat līdzekļi veļas mazgāšanai. Skatieties paši!

No Francis Kurkdjian citiem zīmoliem veidotajiem jaunākajiem aromātiem man patīk Elie Saab Le Perfum un Carven Le Parfum.

Pirmās bildes photo credit N@Baetens

Komentārs
 • Marika
  Oktobris 4, 2014

  Man šis puisis šķiet ļoti simpātisks – varbūt tāpēc, ka armēnis un šķiet vairāk savējais nekā citi francūži. 🙂 Diemžēl, mūsu gaumes galīgi nesakrīt – pirms laika izmēģināju Absolue Pour Le Soir, bet drīz vien atdāvināju paziņai, jo nepatika kumins tā sastāvā. Tagad saņēmu paraudziņu no firstinfragrance veikala ar Pluriel Feminine un atkal garām. Man garām – Elie Saab man tīri teorētiski patīk, uz vispārējā fona veikalā izceļas, bet arī nav mans. Iespējams, tie visi ir pārāk sievišķīgi… īriss arī, cik sāku noprast, nav mana mīļākā nots. Varētu dot Kurkdžjanam vēl trešo iespēju un pamēģināt Pluriel Masculine?

  • Santa
   Oktobris 4, 2014

   Bet, Marika, Tu taču piederi tieši manis minētajai snobu kategorijai 🙂 Tevi FK nepārsteidz pietiekami dauz, varbūt tāpēc? Bet, domāju, ka nevari noliegt, ka viņa smaržas ir ļoti skaisti un eleganti veidotas? Viņš pats nekad nav slēpis, ka smaržu komerciālie panākumi viņam ir ļoti svarīgs aspekts un to viņš arī sasniedz.
   Man īriss ir kļuvis ļoti mīļš…

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*