Chanel Le Vernis # 629 Atmosphere – atsauksme

Pēdējā laikā ”aizkulisēs” vien dzird sarunas pat to, ka Chanel zaude asumu un nagu laku toņi vairs nav tādi, ka bija agrāk, 629 Atmosphere atceļ visas baumas! Te ir gan spīdumi, gan perlamutrs, gan duohroms, gan metāla efekts  – vis labākais uzreiz! Ņemot vērā pārējo Etats Poetique kolekcijas nagu laku piedāvājumu, Atmosphere tiešām izceļas.

atmosphere 2

 

Tonis: pelēks, violets, rozā, zelts, šoreiz definīciju atrasts būs pagrūti.

Tekstūra/kvalitāte: Perlamutrs ar spēcīgu spīdumu devu, kuri piešķir nagu lakai metālisku efektu, klājās ļoti labi, mierīgi var iztikt ar vienu kārtu, bet tad tonis būs vairāk uz ”meitene, meitene” pusi – tas būs vairāk rozā. Man patīk kā šī nagu laka izskatās trīs kārtās, tonis kļūst dziļāks, pelēcīgāks, nopietnāks.

Žūst nagu laka ātri, noturība ļoti laba – 3/4 dienas.

Komentārs
 • Laura
  Augusts 29, 2014

  Šorīt kā reiz uzlakoju jn man viņa šķiet prasta… Ja to pelēko vairāk varētu manīt, tad būtu tāda dārgāka, ekskluzīvāka sajūta, bet vispār tonis ir rozā pērle.. Kaut gan nagulaku toņi šoreiz neuzrunā itin nemaz, tad pūderi, izgaismojošā bāze, un vaigu sārtums tonī Innocence ir pasaka! Tieshi tas kas man patik! Galīgi neatzīstu šādu izšķērdību par vaigu sārtumu.. Bet jau otro dienu neko citu uz saviem vaigiem negribas klāt :))

  • Baiba
   Augusts 29, 2014

   Tā jau ir, kad vajag, tad racionāli domāt vairs nevar 🙂

 • Elīna
  Septembris 1, 2014

  Lakas man neiepatikās, pat klasiskais nude tonis.
  Toties sārtums (tas rozīgākais) liekas simpātisks un pat pērkams. 🙂

  • Baiba
   Septembris 1, 2014

   Kas tas par Mega sārtumu 🙂 Būs jāiet skatīties 🙂 es pie stenda nemaz neuzkavējos paņemu šo nagu laku un bāzi un skrēju prom.

 • sugar
  Septembris 4, 2014

  Mani šis tonis galīgi neuzrunā 🙁 Domāju par Orage 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*