Filorga Sleep & Peel nakts krēms – atsauksme

Filorga Sleep & Peel nakts krēms jeb stāsts par to, kā sabojāt ādu divos mēnešos.

Jā, es šoreiz lamāšos! Ar Filorga Sleep & Peel nakts krēmu es biju paredzējusi aizvietot savu mega favorītu Clinique Laser Focus serumu, jo likās, ka pusgads jau nu gan ir pēdējais laiks, kad varētu arī ko pamainīt. Sākotnēji likās, ka mana izvēle bijusi pareiza, tomēr ar laiku es piedzīvoju pamatīgu vilšanos.

filorga 8

Ražotājs:

Filorga Sleep & Peel nakts krēms atjauno šūnas, intensīvi cīnās ar grumbām un padara sejas ādu starojošu. Nakts krēma sastāvā ir AHA un BHA skābju komplekss, kuram pateicoties nakts laikā āda kļūst gludāka, uzlabojas ādas tekstūra, mazinās pigmenta plankumi.

Sastāvs:

filorga 3

Es:

Likās – kas gan te varētu noiet greizi? Pēc apraksta spriežot – ideāls līdzeklis, kas noteikti spēs uzturēt manu ādu vismaz tādā pašā kārtībā, kādā tā bija pirms šī krēma. Tomēr jau pēc pirmajām lietošanas reizēm man bija skaidrs, ka brīnumu nebūs. Uzreiz pamanīju, ka ādas izskats no rīta nav tik svaigs, kāds tas bija, kamēr lietoju Clinique serumu. Likās, ka tonis ir nevienmērīgs un pelēcīgs, tomēr es šo reakciju norakstīju uz adaptācijas procesu. Pēc kāda mēneša situācija uzlabojās, vienīgais, kas traucēja – dīvaina sausuma sajūta no rītiem, kura vasarā mani parasti nepiemeklē… Tomēr arī tā pārgāja un nekā citādi mana āda uz skābēm nereaģēja. Nebija sajūtas, ka šis ir krēms ar kādu īpašu efektu. Tā nu es turpināju to lietot un cītīgi gaidīju, kad man tas izbeigsies, jo jau tad zināju, ka atkārtots pirkums tas vis nebūs. Tomēr burciņas dibenu man ieradzīt neizdevās, jo pēdējo divu nedēļu laikā šausmīgi pasliktinājās poru stāvoklis un es sāku pamanīt, ka ādas tekstūra kļūst neviendabīga un kas tāds nebija pieredzēts jau ilgu laiku. Sejas kopšanas rituālā es neko mainījusi nebiju, jauni produkti klāt nebija nākuši un vienīgais, kas varēja būt pie vainas – Filorga Sleep & Peel. Tas arī pierādījās – pārtraucot to lietot, āda pamazām sakārtojās.

Es pieļauju, ka šī reakcija manai ādai varētu būt uz smaržvielu, kura ir krēma sastāvā, jo no 106 sastāvdaļām parfum ir jau desmitais sarakstā. Tā, protams, ir tikai mana kļūda, ka es to uzreiz nepamanīju, labi zinot, ka mana āda ļoti negatīvi reaģē uz izteikti smaržīgiem sejas kopšanas produktiem.

Tā, ka – jā, pilnīga vilšanās!

Kur iegādāties: aptiekās

Cena: 59 Eur

 

Komentārs
 • Santa
  Augusts 25, 2014

  Žēl, ka tā, jo atsauksmes par šo krēmu no citiem visumā labas.
  Es arī esmu adas mini katastrofas atkopšanās fāzē. Pēdejā mēneša laikā saku lietot padaudz jaunu produktu. Rezultātā poras ciet un tādi mazi nelīdzenumi pieres un zoda rajonā. Daudzmaz esmu atkopusies, bet kopumā nepatīkama situācija

 • Arta_www.artasplace.com
  Augusts 25, 2014

  Man parasti iekšēji ir neliela baile sākt lietot jaunus produktus, it sevišķi, ja ādas stāvoklis labs – tad ir tā sajūta un gaidīšanas process – “kas nu būs?”.
  žēl, ka Tev tā. 🙁

  • Baiba
   Augusts 25, 2014

   mhm man arī un tad vel es cītīgi meklēju ”utis”, bet tā reakcija bija tik tiešām negaidīta, gandrīz divus mēnešus pēc tam kad es sāku šo krēmu lietot.

 • Velvet Mimosa
  Augusts 25, 2014

  Es gaidīju, ka Tu teiksi, ka parādījās tāda kā alerģija un lobīšanās, gribēju jau teikt, ka no Lierac man ar tā bija un tas ir normā, bet, redz, nē!

  Šim krēmam man bija paraudziņi. Jāsaka, ka Avene Cleanance K augļskābju krēms pam patīk krietni labāk – tāds vieglāks, šim es nenonācu tik tālu, bet uz sejas likās smagnējāks nekā Avene. Protams, arī cenu starpība ir patīkams faktors. Tā kā es par Aveni.

  Mesomasku vēl neesmu plēsusi vaļā, bet no paraudziņiem man patika, nez kā būs?

  • Baiba
   Augusts 25, 2014

   jā k.ka likās neefektīgs priekš tās cenas 🙂
   Meso maska gan ir labu labā 🙂 plēs tik vaļā :))

 • ginta
  Augusts 26, 2014

  wow, cepuri nost par to ka vari izlsaiit un saprast to, kas man ir morzas abece…. es jau gribeju rakstit un jautaat, vai ir kads uber labs kkas sejas tirishanai vakaros un krems naktij….sejas ada tik sliktaa stavoklii un nav ne jausmas kas…kaa augstaak komentos mineets piere un zods vienos nelidzenumos ha ha ha shodien pasei bilkde uz 10 gadiem bija jataisa 🙂 jokus pie malas, jo reaali shis ir nesmiekligi, gribas kkaa to vislabaako iipashi ja nav tik leeti nekas un kapec ir tik gruti kko tadu atrast 🙁

  • Baiba
   Augusts 26, 2014

   hmm, tīrīšanai nu man patīk eļļas vai balzami, vienīgais es vienalga pēc tām lietoju k.ko putojošu. Par krēmu atkal grūti ieteikt k.kas no Clinique? Tas pats Laser focus serums? Vai Institut Esthederm..

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*