Scholl Velvet Smooth pēdu vīle – atsauksme

Ideāla ierīce, kas palīdz uzturēt pēdas labā stāvoklī pat tādai ”klejotājai” kā man – Scholl Velvet Smooth pēdu vīle.

scholl 2

Scholl Velvet Smooth pēdu vīle, noteikti, ir viens no maniem šī gada vertīgākajiem pirkumiem. Pēdas man vienmēr bijušas un ir rūpju avots, jo, pirmkārt, es ļoti daudz staigāju. Otrkārt, man ir ļoti sausa āda uz pēdām, kas to vien gaida, lai saplaisātu, tāpēc es nevaru pieļaut pat ne vismazāko sabiezējuma rašanās iespēju.

Nav tā, ka Scholl Velvet Smooth vīle būtu mans vienīgais glābiņš – nē, tomēr tā noteikti atvieglo manu ikdienu, jo pēdu vīlēšana ir mana ikdiena. Lietot šo pēdu vīli ir ļoti ērti, nav jāpiepūlas un nav jāberž, atliek vienīgi pieturēt un novirzīt. Laika ziņā process nav ātrs, es pat teiktu, ka tas aizņem nedaudz vairāk laika nekā klasiskais variants, bet, tā kā tas neprasa daudz spēka, tas arī nekļūst apnicīgi.

Scholl Velvet Smooth pēdu vīle jālieto uz sausās ādas, pats rullītis ir samērā maigs, nav pārlieku abrazīvs un netraumē pat maigo ādu starp papēdi un pirkstiem. Toties ar sabiezējumiem tas tiek galā pat ļoti labi. Es šo vīli esmu lietojusi nu jau divus mēnešus un rullītis vēl ir darba kartībā. Tātad – diezgan ekonomisks.

Vīles konstrukcija ir ērti veidota, tā ieslēdzas, pagriežot sudraba riņķīti un tāda pašā veidā arī izslēdzas. Rokturis ir gumijots, labi ieguļ rokā. Rullītis ir viegli izņemams un nomazgājams.

Rezumējot: noteikti iesaku šo vīli tiem, kuriem pēdu āda ir īpaši aprūpējama. Ja jums ar šo vietu problēmu nav, tad īpašu atšķirību jūs diez vai sajutīsit, jo šīs ierīces ērtumu var novērtēt tieši ikdienas lietošanā.

Kur iegadāties: veikalos Drogas

Cena: ap 35 Eur

Komentārs
 • Elīna
  Augusts 5, 2014

  Es arī ļoti ieinteresējos kad šī vīle parādījās pārdošanā, bet tomēr noskopojos. Lietoju savas parastās vīles, bet nešaubīgi – šī noteikti ir ļoti laba 🙂 Kas attiecas uz Scholl, tad pret visu viņu produkciju man tāda bezierunu uzticības sajūta 🙂

  • Baiba
   Augusts 5, 2014

   Ja nav ļoti izteikta pēdu problēma, tad es neuzskatu, ka būtu vērts iegadāties, bet tā ir ļoti laba, ja 🙂

 • sugar
  Augusts 6, 2014

  Es nopirku sev AEG firmas elektrisko pēdu vīli. Kaut gan sākumā skeptiski skatījos uz šādām ierīcēm, man ļoti patīk. Patīk arī, ka AEG rullīši ir mazāki. Drīz arī sarakstīšu atsauksmi 🙂

  • Baiba
   Augusts 6, 2014

   nemaz nezināju, ka ir alternatīva, būs interesanti palasīt 🙂

  • Inese
   Augusts 7, 2014

   Par AEG arī gribu atsuaksmi. Lētāka, bet nekut ineta plašumos atsauksmes neatradu.
   Ļoti vajag tādu, bet uz sholl skopojos pagaidām.

   • Baiba
    Augusts 8, 2014

    mhm man arī interesē, kas tas ir un kur to var dabūt :)))

 • Velvet Mimosa
  Augusts 6, 2014

  Es vakar tieši taisīju pedikīru (pirmo daļu) pēc tās trakās berzšanas man nebija vairs spēka uz lakošanu, riktīgs treniņs, jo pēdas pa smiltīm un kailo zemi pamatīgi piestaigātas un raupjas. Iedomājos par to vīli. Cik labi, ka Tev parādījās tik iedrošinoša atsauksme!

  Es domāju, kā būtu, ja es darītu kā vienmēr – vispirms apsmidzinātu ar ForA līdzekli un tad “rīvētu”, jo bez ForA es vairs savu pēdu dzīvi iedomāties tiešām nevaru!

  • Baiba
   Augusts 6, 2014

   o jā smiltis ir bieds, tas tiesa 🙂
   Es nezinu, man arī ir Flora, bet es vel nemēģināju ar to kopā, jo tāpat ir ļoti labi 🙂

 • Ginta
  Augusts 6, 2014

  Visu laiku pa tv reklamee bet kkaa nav sanaacis nopirkt kaut arii biezhi piedomaaju…. Bet kaa augstaak mineets, arii Es shai firmai kkaa uzticos un uzticos juusu raxtiitajam , iespeejams kkad iegadashos

  • Baiba
   Augusts 6, 2014

   Ja būs tāda vajadzība, tad noteikti izmēģini 🙂

 • Elina
  Augusts 7, 2014

  Es gan šobrīd vairāk rūpējos par citu pēdām nekā savām, jo manējās uzvedās ideāli – pietiek vien ar kādu sāls vai cukura skrubi vienreiz nedēļā. Pieļauju, ka tas varētu būt rezultāts manai riteņbraukšanas mīlestībai vasarās, hehe, par kurpēm zoles tik ātri nenodilst. 😀 Bet aparātiņš izskatās labs. Laba alternatīva parastajai vīlei.

  • Baiba
   Augusts 8, 2014

   Super 🙂
   Jā ir labs, patīk ka nav baigi jāpiepūlas 🙂

 • Santa
  Augusts 8, 2014

  Es esmu pret visādām vīlēm un agresīviem palīglīdzekļiem, jo neprofesionāļi (un esmu dzirdējusi pat par meistaru nespēju novērtēt savu spēku) var viegli noņemt par daudz visu nost.
  Ja agrāk man mājās bija daudz dažādu skrubju, cietās ādas noņēmēju un vīļu, tad tagad pietiek ar vienu labu krēmu ar urea, lai tas tiktu ar visām problēmām galā. Iesaku Gehwol

  • Elina
   Augusts 13, 2014

   Pārspīlēt tiešām ir viegli.
   No sabiezējuma uz pēdām drīks noņemt tikai 50%, lai tas ar jaunu sparu un tikpat ātri nesaveidotos atpakaļ, bet to tiešām nezina pat daudzi tā saucamie profesionāļi…
   Un labs krēms tiešām spēs darīt labus darbus.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*