Clarins Radiance – Plus Golden Glow Booster – atsauksme

Clarins Radiance – Plus Golden Glow Booster mākslīga iedeguma pilieni – viens no labākiem šīs vasaras pirkumiem, ideāls līdzeklis bālās ādas īpašniecēm.

clarins iedegums 2

 

Clarins Radiance – Plus Golden Glow Booster ir ļoti parocīgs produkts, ar kura palīdzību var izveidot vieglu iedegumu bez iespējas k.ko sačakarēt. Galvenais plus ir tajā, ka pilieni ir dozējami, un atkarībā no drosmes, vai nepieciešamības, iedeguma intensitāti var variēt.

Pilieni, pēc būtības, ir domāti lietošanai uz sejas, par to liecina arī mini apjoms vien 15 ml, bet ņemot vērā manas, vētrainās un nepastāvīgās, attiecības ar mākslīgo iedegumu, man ar šo apjomu pilnīgi pietiek arī lietojot šo pilienus ķermenim (konkrēti kājām). Jā, es noteikti neesmu iedeguma fans, tomēr katru vasaru pienāk tas brīdis, kad ķermeņa toni tomēr vajadzētu nedaudz piekoriģēt, un tā kā sauļošanas šeit palīgā netiek saukta, atliek šo pasākumu uzticēt kosmētikas ražotājiem.

Clarins Radiance – Plus Golden Glow Booster pateicoties specifikai (sejas domāti, ja) veido ļoti vieglu, praktiski niecīgi efektu, pieļauju, ka uz tumsnējas ādas tas nebūs pamanāms, bet uz manas ādas tieši tas, kas vajadzīgs. Iedegums kā tāds nemaz neveidojās, bet ādas tonis kļūst siltāks, pazūd zilganums āda joprojām izskatās bāla, bet jau gaumīgi bāla. Noteikti pastāv iespēja šo efektu padarīt izteiktāku, godīgi atzīšos, es nemēģināju, mans kokčiks sastāv no ķermeņa krēma daļas (tik daudz cik vajadzīgs vienai kājai) un trīs pilieniem Clarins Radiance – Plus Golden Glow Booster.

clarins iedegums 5

Iedegums veidojās vienmērīgs, bez svītrām uz plankumiem, neveido pastiprinātu pigmentāciju uz ceļgaliem, vai tur kur ādas ir sausāka. Es nezinu no kurienes paklīda mīts par to, ka šis iedegums nesmird, es to smaku jūtu, tā gan nav ļoti izteikta uz diezgan ātrā laikā pāriet, tomēr ir jūtama.

Kur nopirkt:

Stockmann, Kristiana, Douglas

Cena:

ap 25 Eur

Alternatīvie viedokļi: Velvet Mimosa un Annes Lifestyle

 

Kādi ir tavi mākslīga iedeguma favorīti? Vai tomēr izvēlies sauli?  

 

Komentārs
 • Terēze
  Jūlijs 22, 2014

  Mans šīs vasaras draudziņš! 🙂
  Manuprāt, labākais paštonējošais, kādu esmu sejai lietojusi. Diors un Lancome kopš šī nopirkšanas nav vilkti nemaz ārā. Smarža ir, bet ļoti, ļoti minimāla, salīdzinot ar citiem krēmiem. Noteikti būs atkārtots pirkums. Un escentual.com ir izdevīga cena viņam. 🙂

  • Baiba
   Jūlijs 22, 2014

   Tu jau tikai sejai lieto ja? Un paldies par ieteikumu kur izdevīgāk 🙂

   • Terēze
    Jūlijs 23, 2014

    Jā, šo lietoju tikai sejai. Ja sen nav lietots, tad klāju 2 naktis pēc kārtas un tad jau ik pa 4 dienām. Un man kaut kā labāk patīk viņu piejaukt klāt eļļai, nevis krēmam – vienmērīgāka konsistence.
    Kājas man ir kaut cik brūnas, taču, ja gribu vēl brūnākas – lietoju Caudalie Divine Perfect Legs vai St. Tropez Instant Tan Face & Body Lotion. Abi divi ir vakarā nomazgājami un tā Caudalie smarža 🙂

    • Baiba
     Jūlijs 23, 2014

     saki ka labs tas Caudalie, ja? Jau sen gribu izmēģināt tagad ir iemesls 🙂

 • ginta
  Jūlijs 22, 2014

  dzivoju pie juuras un mieriigi varu sauloties daarzaa, bet man shis process shkjiet laiku teereejosh, jaa jaa vareetu relaxeeties un taa bet…. katraa zinaa saulojoties negribas ka iesaulojas lielas lentes kkur, bet ar maziitinju bikini iet uz juuru, kad puikam ir seshi gadi shkjiet mazliet nepieklaajiigi… shis izklausaas labi tieshaam…..

  • Baiba
   Jūlijs 22, 2014

   tad āda ir bāla? Man arī saules peldēm vietu nav grūtību atrast, bet nav jēga, jo pirmkārt vāji pieķerās iedegums, ar SPF vispār nee, bet pārliecība man neļauj sauļoties bez 🙂

 • Anne
  Jūlijs 22, 2014

  No manis arī nesen atsauksme bija par šo. Arī tāpat kā Tu esmu bāla un šo brīnumu esmu ļoti iemīļojusi. Vai esi mēģinājusi šo lietot divas reizes pēc kārtas? Man vēlamais brūnumiņš sanāk pēc divu reižu lietošanas – pirmajā vakarā 2-3 pilītes ar krēmu, otrajā vakarā tas pats. Trešās diena rītā esmu daiļava. 😀

  • Baiba
   Jūlijs 22, 2014

   tad jau šis riktīgs grāvējs 🙂
   ieliku tavu atsauksmi rakstā 🙂

 • Aija
  Jūlijs 22, 2014

  Man šis varētu patikt. Es visu laiku aizmirstu Douglasā pajautāt par Collistar pilieniem, vai vispār pārdodas, jo kaut kur dzirdēju, ka tos izņem no apgrozibas. Tie pēc atsauksmēm ir līdzigi šim, tikai tilpums, man liekas bija lielāks.
  Es šogad, kamēr meklēju sev normālu paštonējošo – paspēju iedegt saulīte. :)))) Kaut gan kā tev āda bāla, un ar iedegumu ne ļoti labi veicas, bet nu vismaz kājas nav zilas, var vilkt svārkus. :))

  • Baiba
   Jūlijs 22, 2014

   sniegbaltīšu problēma, vis būtu labi, ja ne tās kājas 🙂 Par Collistar arī dzirdēju, ja, būtu interesanti pamēģināt.

 • Una
  Jūlijs 23, 2014

  Cik ilgi tonis saglabājas?

 • Velvet Mimosa
  Jūlijs 23, 2014

  O, jā, šis ir manos favorītos pilnīgi noteikti un izksatās, ka sezonas beigās arī visu izlietošu (lietoju tikai sejai un dekoltē). Gribu pamēģināt kādu alternatīvo līdzekli, Collistar pilieni, sakat, hm, jāpameklē! 🙂

  • Baiba
   Jūlijs 23, 2014

   es sejas noteikti neizlietotu tik daudz, bet kājām gan, liekās, ka varētu iziet 🙂

 • sugar
  Jūlijs 23, 2014

  Es šogad izmēģināju Rimmel (tas gan nav īsti iedegums, bet nomazgājama krāsa) un man ļoti patīk 🙂

  • Baiba
   Jūlijs 23, 2014

   nomazgājamie arī ir foršu, būs man ari k.kas līdzīgs jāpameklē. To Rimmel tak pie mums nevar dabūt?

   • sugar
    Jūlijs 23, 2014

    Diemžēl pie mums nav. Bet asos.com ir bezmaksas piegāde un bieži arī atlaides 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*