Amway Satinique Color Repair matu kopšanas līnija -atsauksme

Jāatzīst, ka es visai rezervēti attiecos pret produktiem, kuri nopērkami caur izplatītājiem, kaut gan šāda skaistumkopšanas produktu iegādes sistēma visā pasaulē ir ļoti populāra. Pat nerunājot par globāliem mērogiem- manā dzimtajā mazpilsētā vēl līdz šim gadam nebija pat Drogas, ta ka lielais vairums dāmu visu nepieciešamo iegādājās tieši no izplatītāju rokām.  Amway priekš manis vispār ir jaunums un arī patīkams pārsteigums. Jau pirmais izmēģinātais produkts – Amway Satinique Color Repair sērija krāsotiem matiem* ir lieliska!

Ražotājs: SATINIQUE spēka noslēpums ir tās īpašajā patentētajā ENERJUVE tehnoloģijā, ko ir izstrādājuši Amway zinātnieki. ENERJUVE ir pozitīvi uzlādēts komplekss ar nostiprinātiem lipīdiem, kreatīnu un 18-MEA jeb 18-metileikozānskābi, kas ir sastopama vienīgi matos. Kompleksa pozitīvais lādiņš neitralizē matu dabisko negatīvo lādiņu, kā rezultātā matos rodas jauna kustība. Produktu sastāvā nav sulfāti, tie bagātināti ar dabiskas izcelsmes augstvērtīgām sastāvdaļām, piemēram, kukui sēklu, makadāmijas riekstu, gurķu mētras eļļu, granatābolu ekstraktu.

 

Sat_Pho_CRS_Silo_Šampūns ir galvenais pārsteigums. Kā jau rakstīju, tā sastāvā nav sulfātu, bet pēc sajūtām tas vispār neatšķiras no “parasta” šampūna. Nekādu mazgāšanas un putošanas problēmu jau ar pirmo piegājienu. Tas ir biezs, krēmīgs, ar vieglu aromātu, labi attīra, mati nesaveļas. Pie tam nekur nepaliek arī matu apjoms (pat tik minimāls kāds tas ir uz maniem smalkajiem matiem). Ļoti patīkams šampūns.

Sat_Pho_CRC_SiloBalzams ir ļoti ekonomisks – pat salīdzinoši neliels daudzums ir pietiekams maniem pieklājīgi garajiem un biezajiem matiem. To uzklājot uzreiz ir sajūta, ka mati paliek ļoti mīksti, atšķetināti un gludi. Momentā. Un es mīlu produktus, kas taupa manu dārgo laiku. Vēl jāpiemin, ka izteikti mīkstu matu sajūta ir galvenais atslēgas vārds priekš manis,  rakstot šo atsauksmi. Kā ar krāsas saglabāšanu? Šo faktoru man vienmēr ļoti grūti novērtēt, bet pavisam drīz kārtējo reizi krāsošu matus un tad varbūt man būs skaidrāks viedoklis. Kopumā varu teikt, ka šīs sērijas matu kopšanas produkti un zīmols kopumā ir ļoti pozitīvs pārsteigums. Mīnusi? Salīdzinoši sarežģītā pieejamība, ja paziņu lokā nav konsultants. Un iepakojumu krāsu kods. Man intuitīvi baltā pudele liekas piemērotāka šampūnam, tā kā regulāri attopos ar balzama pilnām rokām un vel neizmazgatiem matiem. Bet varbūt es tāda viena.

Cenas: šampūns 280 ml, EUR 11.60, balzams 280 ml, EUR 12.30, maska 240 ml, EUR 27.75

Vai ir kas mēģināts no šī zīmola skaistumkopšanas produktiem? Kā patika?

* paldies zīmola pārstāvjiem par testēšanai piedāvato produktu

Komentārs
 • sugar
  Jūlijs 17, 2014

  Izklausās labi 🙂 Māsa tagad mēģina pelēko sēriju, redzēsim kā viņai ies 🙂

  • Santa
   Jūlijs 17, 2014

   Mhm- dod ziņu! Interesanti kā viņai patiks

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*