Weekend & Nails – Dior Vernis 403 Palais Royal un Jūras muzejs

Kaut kā pēdējā laikā nagu lakošana ir stipri nobīdīta n-tajā plānā, tomēr es cenšos atrast laiku šo uzdevumu paveikt, jo tā ir viena no svarīgāka sastāvdaļām manā, sevis kopšanas/lutināšanas, pasākumā. Un vismaz brīvdienās mani nagi tiek nolakoti, šoreiz tā bija elegantā Dior Vernis 403 Palais Royal.

dior palais royal 2

 

dior palais royal 3

 Vispār manā personīgā topā Dior nagu lakas, nemanāmi ir uzkāpušas pirmajā vietā, pašlaik, man nav divu domu par to kādu nagu laku es vēlētos uzlakot, tas, noteikti būs kāds no Dior toņiem. Ļoti laba kvalitāte, ļoti skaisti toņi, ļoti ērta uzklāšana. Palais Royal mierīgs taupe, nedaudz siltāks nekā man gribētos.

Turklāt Dior ir ideālas izbraukuma nagu lakas, ar Chanel uz nagiem es tomēr iemestu somiņā nagu lakas noņēmēju, bet par Dior es esmu droša – izturēs.

meduzas 2

Šīs brīvdienās pavadījām Lietuvā Jūras muzejā, iespaidīgs Delfīnu šovs tika vērots no nedaudz cita skatpunkta, jo vietu vairs nebija. Un jā es tagad gribu medūzu akvāriju, tik smuki!

 

 

 

Komentārs
 • Ginta
  Jūlijs 14, 2014

  Es nezinu salidzinat, Jo Man ir tikai Dior lakas un par krasam, nav skaistakas par so, arii nagus lakoju brivdienas tikai, ikdienai ir Dior glow, tas neskaitaas…

  • Baiba
   Jūlijs 14, 2014

   Vajag man arī nopirkt to nagu glow 🙂

 • sugar
  Jūlijs 14, 2014

  Skaists tonis 🙂 Taču man vasarā gribas kaut ko spilgtāku 🙂

  • Baiba
   Jūlijs 14, 2014

   jā man arī, bet te vajadzēja pieskaņot :))

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*