Dior Makeup Transat Summer 2014 – Dior Addict Lip Maximizer 005 Fresh Pink, Diorshow Art Pen 385 Cruise Blue

Dior vasaras kolekcija Transat Summer veikalu plauktos ir jau tik sen, ka, liekās, vairs nav patiesība, bet tomēr noteikti kādam tā vel ir aktuāla, tomēr vasara vel nav pat pusē. Manā īpašumā ir visai neviennozīmīgs pārītis – Dior Addict Lip Maximizer 005 Fresh Pink (limitēts tonis) un Diorshow Art Pen 385 Cruise Blue tonī. Bet par visu pēc kārtas.

dior vasara 2014_3

Diorshow Art Pen 385 Cruise Blue – flomāstera tipa acu līnija, izcili skaistā tonī, bet ar ļoti, ļoti sliktiem tehniskiem parametriem.

Tonis tik tiešām ir vienreizējs – tumši zils, dūmakains, ar vieglu zaļganumu, ļoti mierīgs un dižciltīgs, ja izdodas to pārnest no iepakojuma uz pākstiņu, veido skaistu, bet ne kliedzošu akcentu, izceļ acu krāsas vēsumu, un mierīgi ir velkams ikdienā. Tomēr ”BET” ir pārāk uzbāzīgs, lai par to aizmirstu, uzklāšana mani noved līdz izmisumam, tik tizlu iepakojumu vispār ir grūti iedomāties, es īsti nesaprotu, kā kaut kas tāds vispār ir iespējams, jo pirmās reizes līniju ar šo produktu man neizdevās uzzīmēt vispār, es pat domāju ka tas ir sakaltis. Lieta tajā, ka flomāstera galiņš (ar kuru arī šī līnija būtu jāzīmē) ir sauss, saturs līdz tam nenokļūst, un vienīgā iespēja ir mēģināt to samitrināt manuāli spiežot saturu uz rokas un tad mērcējot tajā galiņu. Tizlāku nodarbi no rītiem ir grūti iedomāties. Tad nu beidzot, kad es līdz elkoņiem esmu noklāta ar Cruise Blue, līnija ir izvilkta, labi vel, ka satura kvalitāte neliek vilties – noturība laba, pigments piesātināts, neplūst un nesmērējas.

dior vasara 2014_6

Dior Addict Lip Maximizer 005 Fresh Pink nākamais ”izcilnieks” ir pilnīgs pretstats iepriekšējam raksta varonim. Par iepakojumu un tehniskiem parametriem te būtu maz kas piebilstams, bet ķobīša saturs gan liek man uzdot pāris jautājumus. Tiešām šīs produkts skaitās kopjošs? Ok, ja es lietotu to nakts laikā man lūpu vietā jau sen būtu Sahāra. Lip Maximizer nemitrina lūpu ādu, nemaz. Es to varu uzklāt vienu reizi dienā, un pēc tā noēšanas man ir nepieciešama kārtīga kopjoša balzama deva. Vel jo vairāk, tas neko nemaksimizē, regulārs lūpu spīdums, ok, pienaina konsistence ir skaista, man arī patīk, bet tas arī ir vis.

dior vasara 2014_5

Rezumējot:

Raksta sākumā es minēju, ka produkti ir neviennozīmīgi, ja, tie noteikti nav izcilnieki, tomēr bēdām nav pamata, tie joprojām ir lietošanā, kopumā man tie pat patīk, bet ar ieteikšanu es tomēr uzmanītos.

Cena:

Diorshow Art Pen ap 30 eur

Dior Addict Lip Maximizer ap 30 eur

Kur nopirkt:

Stockmann, Douglas, Kristiana, Debenhams

 

 

 

 

 

 

 

Komentārs
 • Betija Vuu
  Jūlijs 11, 2014

  sasmējos par to pākstiņu :DD
  bet, nu jā, vilties ar ne gluži budžeta klases produktiem nav patīkami, tiesa kas tiesa.

  • Baiba
   Jūlijs 13, 2014

   mhm, nav forši, bet blogeriem jāmaksā par pieredzi :))

 • sugar
  Jūlijs 11, 2014

  Nu žēl, ka tā sanāk ar Dior lietiņām 🙁

  • Baiba
   Jūlijs 13, 2014

   nav jau nekas traks :)) Bet atkārtoti nepirkšu tas gan 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*