Sejas attīrīšanai – Caudalie un Nuxe

Priekš manis joprojām nepārspēta ir sejas divpakāpju attīrīšana bez mazgāšanas un putojošiem līdzekļiem. Kamēr gaidīju pasūtījumu ar šīs dienas stāsta varoņiem, pāris dienas palietoju ļoti maigas putas sejas attīrīšanai un atšķirība manas ādas labsajūtā un izskatā bija tik uzskatāma un milzīga, ka man nav šaubu par manis izvēlētās sistēmas iedarbīgumu (vismaz priekš manis noteikti). Neatņemama manas sistēmas sastāvdaļa ir attīrošie pieniņi. Un šodien par diviem labiem produktiem no Nuxe un Caudalie.

Caudalie Gentle Cleansing Milk ir ideāls. Tiešām nevainojams produkts ikvienā no man svarīgiem punktiem. Tas ir maigs, viegls, bet pietiekami krēmīgs, piemērots gan sejas ādas, gan acu attīrīšanai no kosmētikas un dienas putekļu uzslāņojuma. Piemērots jebkuram ādas tipam, arī jutīgai. Pieniņš neaizsprosto poras, derēs arī problemātiskai un taukainai. Satur mandeļu, jojobas eļļas, šī sviestu augu ekstraktus, sastāvā nav dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas. Viegls aromāts, kas man asociējas ar procedūru kosmētiskajā salonā.

Nuxe Comforing Cleansing Milk ir mazliet biezāks un piesātinātāks savā sastāvā un tekstūrā. Arī šis produkts ir piemērots arī acu kosmētikas noņemšanai, paredzēts normālai līdz sausai jutīgai ādai. Sastāvā rožu ziedūdens un tādas pamatīgas eļļas – makadamijas un kokosriekstu. Sastāvā jau sākuma daļā ir smaržvielas, kas arī ir viens no punktiem, kas priekš manis ir mīnuss. Aromāts ir vienlaicīgi viegls un piesātināts- tāds austrumniecisks piesitiens.

Un kā jau iepriekš stāstīju – pieniņus noņemu ar samitrinātu dvieli. Nekāda netīrumu+pieniņa masas bīdīšana šurpu turpu pa ģīmi.

Kāds ir jūsu iecienītākais pieniņš kosmētikas noņemšanai?

Komentārs
 • Elīna
  Jūlijs 10, 2014

  Man šobrīd topa augšgalā ir TBS alvejas pieniņš – ļoti patīkams un bez smaržvielām 🙂 Nākamais ir Kiehl’s Washable pieniņš.
  Pat ja mājās ir 5 pieniņi kosmētikas noņemšanai, prātā jau rindojas potenciālo kandidātu saraksts 🙂 Caudalie labprāt izmēģinātu. No šīs pašas Nuxe sērijas man kaut kad bija attīrošās putas, tolaik patika, bet tagad domāju, ka aromāts viņām bija pārāk intensīvs.

  • Santa
   Jūlijs 10, 2014

   Haha- man arī prātā jau salikts garš saraksts ar nākamajiem upuriem. Būs man tas TBS jāmēģina, ja reiz visi viņu slavē

 • Baiba
  Jūlijs 10, 2014

  Man pašlaik lietošanā it Elīnas ieteiktais TBS ar alveju, patīk, ja 🙂 Bet šīs Caudalie, laikam būtu favorīts šā vai tā!

  • Santa
   Jūlijs 10, 2014

   Man pie favorītiem jaliek Institut Esthederm, kurš ir ideālāks, jo bez smaržas

 • sugar
  Jūlijs 10, 2014

  Man kaut kā tieši pieniņi nenāk pie sirds, gribas kaut ko biezāku 🙂 Favorītos ir Liz Earle Hot Cloth Cleanser un TBS Nutriganics Softening Cleansing Gel Oil

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*