Beauty by Bloggers Instagram – vasara

Pēdējā mēneša laika esam tik daudz strādājušas gan pie mūsu kopīgā projekta, gan katra savā profesionālajā lauciņā, ka nav bijis īpaši daudz laika atrādīt ar skaistuma lietam saistītos jaunumus un labumus. Neliels ieskats mūsu ikdienā un kosmētikas jaunieguvumos caur Instagram prizmu.

mes

 

Protams, galvenais mūsu vasaras notikums ir jauna bloga atvēršanas svētki. Pagaidām tas nav tik perfekts ka gribētos , bet varbūt tieši tāpēc atbilstošs mums un šai bildei īpaši.

Filorga

Baiba nolēma izmēģināt aptieku sortimenta zīmola Filorga populārākos produktus – Meso Mask un Sleep & Peel. Arī es ar nepacietību gaidīšu atsauksmi.

CD

Ļoti iedvesmojoši – pat vasarā Baiba spēj pieverst uzmanību tādiem dzīves sīkumiem kā kutikulām, lutinot tās ar Christian Dior leģendāro Creme Abricot. Es, to izlasot, centos atrast savu mazo bundulīti ar krēmu, kuru pēdējo reizi redzēju pazūdam zem gultas ar mūsu kaķa vērienīgo ķepas atvēzienu. Man noteikti tas noderētu, jo stresu mazinu pusnaktī tīrot māju. Tiešām palīdz. Rekomendēju.  Instagram ir liecinieks, ka pēc terapijas pat nācās atjaunot mājas tīrīšanas palīglīdzekļu krājumus.

cleaning

Es atrādīju trīs jauno ARTDECO laku toņus. Violētais želejveida uz nagiem turas lieliski, klājas smuki un tonis arī skaists. Par krēmveida lakām vēl ziņošu.

artdeco_nail_poilsh

Uz Baibas nagiem, savukārt, zibēja burvīgais Chanel Le Vernis # 615 Sweet Lilac – Reflets D’Ete De Chanel vasaras kolekcijas limitētā izlaiduma nagu laka. Skaista, gaisība, viegli starojoša.

chanel_sweetlilacManas trīs atvaļinājuma lietainās dienas (jā, es zinu, droši vien tieši tāpēc man nepieciešama antistresa terapija, ja atvaļinājums ir tik īss) izmantoju lietderīgi. Vienā no tām devāmies ekspedīcijā Mangaļsala – Vecāķi. Aptuveni 10 km, pārgājiena transporta izmaksas (mini buss līdz nekurienei 1.5 km no mola + vilciens no Vecāķiem) divām personām zem EUR 4. Fantastiski skaista diena.

924405_639931816102901_1402193601_nNo jaunumiem ādas kopšanas lauciņā – beidzot atnāca pasūtīties Nuxe un Caudalie pieniņi. Uzreiz varu teikt- Caudalie ir ideāls, Nuxe labs. Uz atlaidēm nolēmu izmēģināt arī The Body Shop kumelīšu eļļu sejas attīrīšanai. Foršs produkts par labu cenu.

new_cleanser

Ja jums ir jutīga āda, iespējams, jums varetu patikt kumelīšu ziedūdens no Flormae. Lietoju tikai paris dienas, bet produkts nopietni iepaticies.

florame

Santas instagram

Baibas instagram

 

Komentāri
  • sugar
    Jūlijs 10, 2014

    Kā Nuxe pieniņam ar smaržu? Esmu lasījusi, ka visai specifiska.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*