Šampūni no Rene Furterer – Naturia un Initia

Ņemot vērā milzīgos šampūnu apjomus, kurus patērējam mazgājot matus gandrīz katru dienu, vienmēr esmu labu produktu meklējumos, kuri nenoslogo matus un nekairina galvas ādu. Pēdējo mēnesi esmu lietojusi priekš sevis jauna zīmola – Rene Furterer šampūnus, kas ir atstājuši patīkamu iespaidu un vēlmi izmēģināt vēl kaut ko no šī ražotāja piedāvājuma.

Vispirms par to, kas abiem produktiem kopīgs. Ērts iepakojums ar pumpīti, liels tilpums (es fanoju par milzīgām matu produktu pudelēm, kas man ļauj aizmirst par bailēm palikt bez šampūna uz ilgu laiku), abi ir maigi, satur gan SLS, gan maigākas attīrošās sastāvdaļas. Sastāvā ir augu  ekstrakti, kas man var kļūt par galvas ādas kairinātājiem, bet šoreiz darbojas bez problēmām. Abi šampūni ir diezgan ekonomiski, labi puto un attīra. Un mazliet detalizētāk par katru.

Rene Furterer Naturia ir biezs gēlveida šampūns ar svaigu, neuzbāzīgu aromātu, pozicionēts kā īpaši maigs, balansējošs produkts, kas piemērots visiem matu tipiem biežai lietošanai. Bieži vien šampūni ar šādu tekstūru matu saveļ, taču šim šapmūnam ir bagātīga tekstūra, kas padara matu skaistu gludus. Sastāvā piparmētras un baziliks, B vitamīns spīdumam. Šis ir mans favorīts, kuru noteikti iegādāšos atkārtoti, jo tas tiešām ir ideāls ikdienas šampūns, ja jums vajadzība pēc ļoti intensīvas matu kopšanas (piemēram, ļoti bojātu matu gadījumā). Man patīk vieglā sajūta, ko tas sniedz, apjoms un it kā biezāku (precīzāk – resnāku) matu efekts.

rene_furterer_2

Rene Furterer Initia ir biezs un bagātīgs krēmveida šampūns, kas smaržo pēc citrusiem un tas ir mīkstinošs spīdumu veicinošs produkts. Un šajā apraksta viss arī ir pateikts. Ja jums ir vēlme padarīt matus mīkstākus – pērciet šo šampūnu. Uz mīkstināšanas rēķina gan apjoms netiks sasniegts, bet ja tas nav jūsu mērķis, šampūns jums patiks, jo tas ir ļoti patīkams lietošanā un rezultātā.

Kur nopirkt: www. cocooncener.co.uk

Cena: EUR 7.95 un EUR 9.50

Komentārs
 • sugar
  Jūnijs 30, 2014

  Man arī ļoti patika Rene Furterer matu līdzekļi 🙂

  • Santa
   Jūnijs 30, 2014

   Būs jamēģina vēl kaut kas! 🙂

   • sugar
    Jūnijs 30, 2014

    Es gribēju tos apjoma draugus izmēgināt. Esmu lasījusi arī labas atsauksmes par “sprogainiem” šampūniem.

    • Santa
     Jūnijs 30, 2014

     Tev jāskatās, ko Time4beauty lieto- viņai līdzīgs matu tups kā Tev

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*