Dior Vernis 754 Pandore – atsauksme

Autors: 21.05.2014. 0 , , Saite 0

Bieži vien Dior nagu lakām man sanāca aiziet ar līkumu, iemesls – otiņa, jā tā noteikti nebija ērtāka nagu laku otiņa ever, protams, ja tonis lika man to gribēt, nekādi šķēršļi nespēja likt man pārdomāt, tomēr Dior nagu lakas manā kolekcijā ir manāmā mazākuma. Tas gan nav uz ilgu laiku, jo nesen Dior ieviesa nopietnas izmaiņas savu nagu laku sastāvā un jā, arī otiņas tagad kļuva nesalīdzināmi ērtākas.

Pirmais par ko gribās priecāties – toņi, toņi un vien reiz toņi, ļoti skaista palete, diezgan klasiska, bet ne bez izciliem eksemplāriem, man personīgi imponē tas, ka Dior piedāvā ļoti daudzas nude nagu laku variācijas, skaistus taupe toņus un protams izcilus košumus. Šodien atradīšu tādu klasiku, klasiku – 754 Pandore. Spilgts, sarkans, košs tonis, ko vel meitene var vēlēties, tonis ir neitrāls, bez izteikta vēsuma vai siltuma, lieliski izskatās gan uz roku, gan uz kāju nagiem, piestāv pie visa.

      

Nagu lakai ir ļoti laba tekstūra – krēmveida gels, ar piesātinātu pigmentu, bez niķiem un stiķiem. Klājās labi, pilnībā pietiek ar divām kārtām, žūst arī ļoti ātri. Otiņa, manai gaumei, tieši tas kas nepieciešams, pietiekoši plata, lai ar vienu reizi noklātu visu naga virsmu, pietiekoši bieza, lai nagu lakas daudzums būtu pietiekams pilnīgam pārklājumam. Atceroties pirms pāris gadiem izlaistās YSL nagu lakas, manuprāt Dior sanāca foršāk, kaut arī ar laiku YSL tomēr iekaroja manu sirdi, tomēr, tās mīlestības no pirmā acu skatiena mums nesanāca, ar Dior gan.

Rezumējot:

5 no 5.

Kur nopirkt: Stockmann, Debenhams..

Cena: ap 26 eur

Vai esi jau izmēģinājusi jaunās Dior nagu lakas? Kādi toņi iekrita sirdi?

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*