Institut Esthederm Hydra system: Hydra System Aqua Diffusion Fluid mitrinošs fluīds seja ādai un Hydra System Aqua Diffusion Eye Countour acu krēms – atsauksme

Es vienmēr siltajā gada laikā sejas kopšanai izvēlos vieglās tekstūras, tas ir saistīts ar to, ka mana āda sāk pastiprināti taukoties un smagie krēmi šo nejaucību tikai veicina. Pagājušas vasaras favorīti no Caudalie, noteikti tiks atkārtoti vasaras laikā, bet pārējas periodā es lietoju divus produktus no Institut Esthederm Hydra system: Hydra System Aqua Diffusion Fluid mitrinošs fluīds seja ādai un Hydra System Aqua Diffusion Eye Countour acu krēms.

Hydra System Aqua Diffusion Fluid mitrinošs fluīds seja ādai:

          

Ražotājs:

Nepārtraukti mitrināta āda. Institut Esthederm ir izgudrojis inteliģento mitrināšanu ar Hydra System – jaunu mitrinošu ādas kopšanas līdzekļu paaudzi, kas kontrolē līdzsvaru starp statisko ūdens līmeni un dinamisko ūdeni, lai nodrošinātu optimālu mitrināšanas pakāpi un saglabātu Jūsu ādas jaunavību.

Es:

Mitrinošs fluīds as it is, lielisks līdzeklis, viegls, patīkams mitrinātājs, strādā ļoti precīzi, āda netiek pārsātināta, bet ar savu pamata uzdevumu – mitrināšanu, tiek galā izcili. Fluīdam ir viegla, pašķidra tekstūra, viegls aromāts, ādā iesūcās uzreiz, bez taukainuma sajutās un bez blakus efektiem, silikonīgās plēvītes veidolā. Ar laiku fluīds kļūst arvien ekonomiskāks, respektīvi, ja sākumā mana āda bija gatava apēst visu, kas vien tai tika piedāvāts, šobrīd es jau esmu samazinājusi produkta devu vismaz uz pusi, jo pāris reizes pamanīju, ka daļa neiesūcās. Interesants moments kuru es nebiju ievērojusi lietojot citus līdzekļus, tiešām gudra mitrināšana. Fluīds ir ieteicams, gan kā dienas, gan kā nakts kopšanas līdzeklis, esmu izmēģinājusi abus variantus, un abi bija labi. Lietojot to kā dienas krēmu, āda netaukojās, mitrināšana saglabājās visas dienas garumā, labs pamats dekoratīvai kosmētikai. Nakts krēma variantā, fluīds arī strādā ļoti labi, neskatoties uz vieglu tekstūru tas labi mitrina arī ja ir sauss gaiss telpās (un man tāds bija jo vel pavisam nesen es vel nevarēju atsacīties no apkures), no rīta āda nav pārslogota.

Sastāvs:

          

Rezumējot: Lielisks mitrinātājs, noteikti būs piemērots jebkuras ādas tipam, jebkurā gadā laikā.

Kur nopirkt: Stockmann, Berga Bazar Institut Esthederm salonā

Cena: 46 eur

Hydra System Aqua Diffusion Eye Countour acu krēms:

          

Ražotājs:

Gēla tekstūra, kas lietošanas laikā pārvēršas losjonā, lai radītu jaunu, svaigu efektu. Intensīvi mitrina un iedarbojās uz pirmajām novecošanas pazīmēm: dehidrācijas krunciņām, pietūkumu un tumšiem lokiem.

Es:

Uzreiz jāsaka, ka es neesmu acu krēmu eksperts, tomēr es ļoti centos notestēt šo produktu kārtīgi, galu galā man tas izdevās un es pat pamanīju rezultātu. Krēmam ir viegla, gēlveida tekstūra, ļoti ātri iesūcās ādā bez paliekām, neveido plēvīti, uz ādas nav jūtams. Dēļ svaigas tekstūras man šīs krēms kļuva par rīta mīluli, tas lieliski kalpo, ka viegls rīta mitrinātājs, un, kas svarīgi, labi sadzīvo ar dekoratīvu kosmētiku. Mitrinošās īpašības šīm krēmam ir izcilas, bet mani uzpirka kas cits, ar laiku es pamanīju, ka acu zonā kopumā izskatās svaigāka, pat permanents pietūkums ir mazinājies. Es nezinu, vai tas ir saistāms ar krēma iedarbību, vai ar to, ka es vispār sāku lietot k.ko šai zonai, bet rezultāts man ļoti patīk, tagad es redzu atšķirību un man ir motivācija neslinkot.

Sastāvs:

         

Rezumējot:

Acu krēms par ko es neaizmirstu, ja, tas jau ir ļoti daudz.

Kur nopirkt: Stockmann, Berga Bazar Institut Esthederm salonā

Cena: 34 eur

Kādi ir tavi pavasara/vasaras mīluļi sejas kopšanā?

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*