Clinique Even Better Dark Spot Defence SPF 45 – atsauksme

Tā kā City Block no Clinique kļūs arvien grūtāk nomedīt, es biju aktīvos alternatīvas meklējumos, un pavasara jaunums Clinique Even Better Dark Spot Defence SPF 45 nāca tieši laikā.

Ražotājs:

Palīdz novērst hiperpigmentāciju pateicoties 100% neķīmiskai aizsardzībai pret UVA/UVB stariem. Īpaši viegla konsistence, nesatur eļļu.

Es:

Pēc ļoti pozitīvās pieredzes ar Clinique SPF’iem, es pilnība uzticos ražotāja solījumiem un vīlusies neesmu. Clinique Even Better Dark Spot Defence SPF 45 sejas ādas aizsardzības līdzeklim ir ļoti viegla tekstūra, praktiski ūdens, tas nav taukains, nav jūtams uz ādas, neveido baltu aplikumu, līdzeklim vajag nedaudz laika, lai iesūktos, kādas 5 min, toties pēc tam nekādu problēmu tas nesagādā. Arī dienas laikā uzvedās kārtīgi – neveicināt ādas taukošanos, neaizsprosto poras.

Clinique Even Better Dark Spot Defence SPF 45 sejas aizsardzības līdzeklis no vairuma atšķīrās ar to, ka tā sastāvā ir tikai fiziskie filtri (pareizāk sākot filtrs – titanium dioxide) un unikālā Invisible Screen tehnoloģija, kas izveido uz ādas neredzamu tīkliņu ar kuru palīdzību staru ietekme tiek bloķēta. Labums no tā ir acīm redzams, tā kā šīs produkts vairāk paredzēts lietošanai pilsētā, fiziskie filtri šajos apstākļos strādā vislabāk, fizisku filtru darbība ir virspusēja, un noturīgākā, neka ķīmiskiem filtriem, kuri ar laiku (apmēram pēc 2 stundām, atkarībā no saules intensitātes) pārstāj iedarboties, turklāt sairstot tie veido ne visai ”patīkamas” vielas, par kuru ietekmi uz ādu vel tiek lauzti šķēpi. Titanium Dioxide gadījumā vis ir droši, tā ir parasta barjera, kas darbojās kā spogulis, neiesūcās ādā un nekaitē.

Sastāvs:

     

Rezumējot:

Ņemot vērā pieredzi ar iepriekš izmēģinātiem SPF produktiem, Clinique Even Better Dark Spot Defence SPF 45, noteikti ir ļoti labs produkts. Es pat teiktu labākais no izmēģinātiem.

Kur nopirkt: Stockmann, Douglas, Kolonna

Cena: ap 30 eur

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*