Dior Addict Fluid Stick 872 Mona Lisette, 995 Intrigue – atsauksme

Nesen Dior izcilo lūpu produktu saimi papildināja ļoti efektīgi skaistuļi – Dior Addict Fluid Stick lūpu hibrīds, lūpu krāsas un lūpu spīduma apvienojums ar svaigu, uz ūdens bāzes veidotu tekstūru.

Jaunums nu dien iekrīt acīs un sirdī, skaists iepakojums, koši toņi, ērta lietošana un patīkama tekstūra. Es jau ne vienu vien reizi rakstīju, ka šāda veida tekstūras man ļoti patīk, tā, protams nav inovatīva, lai kā Dior arī negribētu, tomēr ja man jāizvelās starp klasisko lūpu spīdumu un hibrīdu es noteikti izvēlēšos pēdējo.

Dior Addict Fluid Stick ir gēlveida tekstūra ar piesātinātu pigmentu un ļoti izteiktu, stiklainu spīdumu. Noturība ir vidēja ap 3/4 stundām, bet tā kā šis fluīds diezgan pamatīgi ieķērās lūpās, pilnībā tas nepazūd un pigments vienalga paliek. Tekstūra ir ļoti svaiga, nav agresīva lūpu ādai, nekādu papildus mitrināšanu es nemanīju, bet nesausina arī.

Man ir divi toņi, abi koši un ļoti spilgti apvienojumā ar izteiktu spīdumu, efekts sanāk diezgan pamanāms, iespējams ikdienai arī nedaudz par daudz.

872 Mona Lisette – spilgti rozā odziņa, ar nelielu persika toņa piejaukumu, maigs rozā korallis. Iepakojumā un mēģinot uz rokas tonis liekās ļoti spilgts, bet uz lūpām tas vairs nav tik izteikts, sajaucās ar dabīgo pigmentu, un manā gadījumā izskatās pat vairāk sarkanīgs.

     

Tonis ir ļoti pateicīgs, pieļauju, ka derēs jebkuram, tas lieliski atsvaidzina tēlu, sejas tonis kļūst svaigāks, acu krāsa spilgtāka.

995 Intrigue – ar šo toni ir nedaudz sarežģītāk, tas ir ļoti nopietns un es pat teiktu drūms, tumši violetā plūme, piesātināta, vēsa. Komplektā ar manu sejas toni tēlu padara ļoti nopietnu un pieliek klāt pāris gadiņus.

     

Es ar šo toni jūtos k.kā neērti, kau arī Instagram’a mani iedrošināja no tā neatteikties un arī apkārtējo reakcija nebija diez ko izteikta, tomēr man kaut kas attur to aktīvi lietot ikdienā… varbūt rudens šīm tonim būs piemērotāks laiks.

Rezumējot:

Ļoti patīkamas jaunums, laba kvalitāte, skaisti toņi un gaumīgs iepakojums, noteikti ir vērts pamēģināt.

Kur nopirkt: Stockmann, Debenhams (Spice), Douglas, Kolonna

Cena: 36 Eur

Vai esi jau izmēģinājusi jaunumu? Patika?

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*