Lancome Miracle Air De Teint 010 Beige Porcelaine – atsauksme

Lancome Miracle Air De Teint viena no versijām par Armani Maestro Foundation, cik es zinu tad pašlaik k.kas līdzīgs ir arī L’oreal un Chanel variantā, tekstūra protams, interesanta un pateicīga eksperimentiem, bet tomēr nav mana.

Galvenais, kas man nepatīk ir tas, ka neskatoties uz ļoti vieglu pārklājumu, es jūtu šo tonālo krēmu uz sejas, laikam te nospēlē lomu mana nepatika pret eļļām, bet tā nu tas ir. Cik es atceros Armani gadijumā bija k.kas līdzīgs, es ilgi nevarēju pierast, tomēr izlietoju to līdz galam, jo tam nebija citu trūkumu. Diemžēl Lancome variantam plusiņus es salikšu mazāk, nākamais, kas man nepatīk, ir tas, ka šis produkts mistiskā kārtā pazūd no manas sejas apmēram trīs stundu laikā. Tas it kā iesūcās ādā, bez pēdām, protams, tīrot vakarā seju no dekoratīvās kosmētikas es to redzu uz vates diskiem, bet pēc tām trim stundām visas maskējošās produktu īpašības izplēn gaisā, godīgi, jūtos, ka pelnrušķīte kura nepamanīja, ka jau ir pusnakts. Iznākot no mājām vis ir ideāli, bet pēc kāda laika paskatoties spogulī visi nesmukumi ir atpakaļ savā vietā. Īsti nesaprotu, vai tas ir manas ādas īpašības, vai arī noturība ir zem katras kritikas.

Visādi citādi efekts tik tiešām ir skaists, ja vien tas noturētos kaut vai darba laiku, vis būtu burvīgi. Pārklājums ir viegls, bet pietiekoši sedzošs, labi izlīdzina sejas ādas toni, paslēpj nelielus trūkumus. Efekts sanāk matēts, bet bez plakanuma, tāds matēts satīns, ļoti skaisti.

Rezumējot:

Efekts 5+, tehniskie parametri 2-

Kur nopirkt: Douglas, Kolonna, Stockmann, Kristiana

Cena: ap 40 eur

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*