Shiseido Lacquer Gloss # RD 305 Lust – atsauksme

Pēc ļoti veiksmīga atklājuma – Shiseido Lacquer Rouge Lupstick, es sev apsolīju tuvāk papētīt brenda produkciju, kā reiz nesen iznāca jauns lūpu produkts – Shiseido Lacquer Gloss vieglā pārklājuma lūpu spīdums ikdienai ar mitrinošām īpašībām.

     

Jāsaka, ka izvēloties toni es sapratu kāpēc iepriekš es nebiju pievērsusi uzmanību Shiseido produktiem, man nepatīk palete, tā ir ļoti vienkārša, vismaz lūpu produktu toņi pārsvarā ir mierīgi, bez interesantiem eksemplāriem, blogerim tas, protams, šķiet garlaicīgi, bet toties cilvēkam parastām izvēli manāmi atvieglo. Es izvēlējos sarkano toni – RD305 Lust, un tas noteikti ir vismierīgākais sarkanais manā kolekcijā. Es to varētu salīdzināt ar Chanel Le Vernis Cinema, ļoti sievišķis, atturīgs tonis – sarkanais iesācējiem.

Shiseido Lacquer Gloss tekstūra ir diezgan viegla, nav lipīga, spīdums tik tiešām labi aizsargā un kopj lūpu ādu, es to varu lietot diendienā bez pārtraukumiem un vajadzības pēc balzāma nav. Spīdums neplūst aiz lūpu kontūriem, nav īpaši noturīgs, ar laiku it kā iesūcās lūpu ādā.

     

     

Pārklājums ir diezgan viegls, nav izteikti glancēts, pigments nav izteikts, bet dabīgo lūpu toni nosedz – ideāls produkts ikdienai.

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*