Pavasara favorīti/jaunumi

Autors: 16.04.2014. 0 Nav birku Saite 0

Patīkamākie šī pavasara atklājumi, jaunumi un senie favorīti, šodien īsi par tiem.

 

 

 

Katru sezonu, neatkarīgi no trendiem makeup'a, mana dekoratīvas kosmētikas kolekcija tiek pārrevidēta, protams neiztiek arī bez jaunpienācējiem, bet arī vecie labie mīluļi atgriežas apritē.

Nesen atsāku lietot savu pagājušas vasaras viennozīmīgo favorītu Chanel Les Beiges Heathy Glow Sheer Powder, pūderis ideāli der ādas toņa atsvaidzināšanai, piešķir ādai skaistu satīna mirdzumu. Parasti es to lietoju lai nostiprinātu tonālo līdzekli, bet pēdējā laikā ''slinkajās dienās'' man patīk to lietot kopā ar vel vienu favorītu – Clinique Super City Block SPF 40 Oil Free Daily Face Protector sejas aizsargkrēmu pret saules kaitīgo iedarbību. Šis aizsargkrēms noteikti iekļūs manā labāko produktu gada topā, tas ir perfekts, gan tekstūras, gan efekta ziņā. Clinique Super City Block SPF 40 ir ar toni, tas sniedz vieglu pārklājumu, un pat pamanās nedaudz retušēt nepilnības.

Ziemas beigās izlietojot Armani Maestro tonālo krēmu es biju pārliecināta, ka atgriezīšos pie tā pavasarī, bet te piesteidzās cits ļoti līdzīgs un ne mazāk patīkam jaunums – Lancome Miracle Air De Teint Perfecting Fluid Matte Glow Creator. Ja Armani gadījumā man bija problēmas ar toņa izvēli, jo dzeltenais pigments, kas ir ļoti izteikts gaišājos toņos, uz manas ādas labi izskatījās vien vasarā, Lancome gadījumā, jau tagad es var droši to lietot, jo tonis 010 … patiesi ir unikāls.

Starp lūpu produktiem favorītu man nu dien ir daudz, bet visus tos vieno viens – gelveida, viegla, noturīga, ultra glancēta tekstūra, izcils šīs kategorijas pārstāvis Dior Addict Fluid Stick. Un spilgtie toņi tik perfekti, ka gribās visus! Uz nagiem vis biežāk ir redzama tieši šī Dior Vernis # 777  Bloom nagu laka, negaidīti trāpīgs tonis, it kā vienkāršs, bet manā pavasarī tas iederas ideāli.

Sejas kopšana arī nedaudz pamainās, tā kā pavasaris un vasara ir laks, kad man nepatīk lietot smagnējus tonālos produktus, bet iedegums arī nav tas pēc kā es tiecos, liela nozīme ir veselīgam ādas tonim, šoreiz man palīdz MOSSA Youngh Defence Nutrition Cloudberry Vitamin C Barojošs Antioksidantu Dienas Krēms, ko es lietoju uz nakti, jo tekstūra priekš dienas krēma man liekās pasmaga. Kopumā MOSSA produkti mani ļoti patīkami pārsteidza, tekstūras, aromāti, iedarbība, noteikti ir līmenī, un ir lābākie produkti savā cenu kategorijā. Vienīgais ko es vēlētos lai līnijas būtu pilnīgākas, es saprotu, ka pirmajā posmā tas ir grūti izdarāms, bet ļoti ceru, ka ar laiku vis notiks.

Kādi ir tavi pavasara favorīti? Varbūt ir sakritības?

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*