Chanel Les 4 Ombres 208 Tissé Gabrielle – atsauksme

Nesen Chanel atjaunoja savu Les 4 Ombres acu ēnu formulu, jauniem četriniekiem bijā jābūt mīkstākiem, labāk pigmentētiem, noturīgiem un bez talka.

Pavisam iznāca astoņas jaunas paletes:

-202 Tissé Camélia
-204 Tissé Vendôme
-208 Tissé Gabrielle
-214 Tissé Mademoiselle
-224 Tissé Riviera
-226 Tissé Rivoli
-228 Tissé Cambon
-232 Tissé Vénitien

Iedvesma – Chanel nama iecienītājs tvīda audums. Katra palete sastāvēs no ēnām ar dažādām tekstūrām, sākos ar spīdumiem un beidzot ar matētām ēnām, ražotājs iesaka ļauties radošas domas lidojumam un jaukt toņus pēc patikas, tomēr klāt pie ēnām ir pievienota skrupuloza instrukcija, ja vien izdoma pieviļ, var strādāt pēc pamācības.

Skatoties promo bildēs likās, ka nu būs no kā izvēlēties, tomēr dzīvē ēnu toņi ir diezgan līdzīgi, dominē brūnie, pēlēk brūnie, pelēki, protams Chanel gaumē, tomēr man neradās vēlme iegādāties vairākas paletes, jācer uz sezonālam kolekcijām.

Tekstūra ēnām tik tiešām ir pamanījusies, tas kopumā ir kļuvušas spīdīgākas, izteiktākas, tagad tekstūra līdzinās Ombre Essentielle, klājās labi, nebirst un neputekļo.

 

Man ir Chanel Les 4 Ombres  208 Tissé Gabrielle variantā, divi toņi tajā ir uz pelēko pusi, viens lillā/pelēka/brūna hibrīds, un viens šimerīgs šampānieša tonis. Kopumā ar toņiem un kvalitāti esmu apmierināta, man patīk lietot šo toņus solo, garlaicīgi, ja, bet pēdējā laikā es nejūtu vajadzību pēc sarežģītiem makeup’iem. Mans favorīts no šī paletes ir pelēkais satīns (pirmais no kreisas puses), tonis nav auksts, tas noteikti ir ar brūna toņa piejaukumu, lietojot to vienu pašu, sanāk skaists metālisks efekts.

Es nezinu kā ir ar citām paletēm, bet 208 Tissé Gabrielle variantā es īsti nesapratu un neizbaudīju iespēju strādāt ar paleti izmantojot visus, vai vairākus toņus kopā,  protams es pamēģināju, bet pūles rezultātu neattaisnoja, ilgi, piņķerīgi, un toņi jebkurā gadījumā sajaucās veidojot vienu.

Rezumējot:

Ēnu faniem noteikti ir jāpamēģina, Chanel ēnu faniem vel jo vairāk. Personīgi es diez vai iegādāšos vel kādu paleti no pastāvīga klāsta, bet ceru, ka sezonālās kolekcijās būs kaut kas ”ņemams”.

 

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*