Shseido Sheer Eye Zone Corrector Very Light 101 – atsauksme

Kaut arī man nav izteikti tumšie loki zem acīm, es vienalga ikdienā lietoju konsilerus, jo tomēr izgaismojošais efekts, ko tie sniedz noder arī noguruma pazīmju retušēšanai. Ļoti ērti man šķiet ”pildspalvas” tipa korektori, bet līdz neilgam laikam tādu stabilu favorītu man nebija, parasti, ja arī man patika pārklājums un efekts, man nederēja tonis, jo ar bālu ādu korektoru atrast ir vel grūtāk, ka tonālo krēmu, it īpaši ja patīk, kad acu zona ir nedaudz gaišāka, ka pārēja seja. Tāpēc es nespēju beigt priecāties par tagadējo mīluli – Shseido Sheer Eye Zone Corrector.

         

Pēc būtības Shseido Sheer Eye Zone Corrector daudz neatšķiras no vairākuma šāda tipa produktiem, pārklājums un maskēšanas spējas tam ir vidējas, noteikti tas netiktu galā ar ļoti izteiktiem tumšiem lokiem, izgaismo – jā, atsvaidzina – jā, bet ne vairāk. Tomēr ja ņem vērā to, ka Shiseido bez maz vai vienīgie piedāvā tik gaišu toņi (101 very light), tas kļūst par manu must have produktu, jo ko gan nozīmē visi iepriekš piesauktie benefīti, ja es redzu vien dzeltenu pleķi zem acīm.

Shseido Sheer Eye Zone Corrector Very Light 101 tonis ir neitrāls, ļoti, ļoti gaišs, būtībā tas ir tik pat gaišs, ka Armani Hight Precision Retouch 02 Ivory tonī, arī lietošanā ”pildspalvas” variants man šķiet ērtāks, ar vienu ”devu” man pilnībā pietiek abām acīm.

         

Shseido Sheer Eye Zone Corrector lieliski iztušējās un uz ādas nav manāms, tas nav sauss, lietot to ir ļoti patīkami, jo liekās, ka tas pat nedaudz mitrina ādu zem acīm. Pateicoties elastīgai tekstūrai, Shseido Sheer Eye Zone Corrector, nepasvītro mīmikas līnijas zem acīm, neplūst un nepazūd, to var uzslāņot un dienas laikā papildināt, bez raizēm par kārtaina pīrāga efektu.

Rezumējot:

Sniegbaltīšu must have, ideāls tonis, labi tiek galā ar vieglu maskēšanu, izgaismo ādu ap acīm, klājās viegli, nesajās labi.

Kur nopirkt: Stockmann, Douglas

Cena: apm. 36 EUR

Komentāri

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*