Institut Esthederm jaunie ķermeņa kopšanas produkti

Insitut Esthederm šajā pavasarī Latvijā sāk piedāvāt jaunu ķermeņa kopšanas produktu līniju.  Jaunumi žurnālistiem un blogeriem atrādīti tika veselīgā un enerģiskā atmosfērā, visiem mīļi šļūkājot čībiņās, lai nebojātu sportiskās vides pamatu – zāles grīdu. Kamēr aiz sienas līdzcilvēki sviedriem pilot veidoja skaistus ķermeņus, mēs klausījāmies par laisku alternatīvu, ko pats zīmols dēvē par “sportu tūbiņā”.

2014-03-18_Esthederm-SportsTubina-2

Atgādinājumu par pareizu dzīvesveidu viesiem sniedza Latvijas galvenais diētas guru Andis Brēmanis. Un man jāatzīst, ka ir jauki skatīties, ka pats veselīga uztura speciālists ne tikai runā, bet arī rāda piemēru, nemitīgi malkojot tēju un ūdeni, kamēr es tikai viegli atūdeņojos ar šampanieti un kafiju.

2014-03-18_Esthederm-SportsTubina-31

Bet nu par pašiem jaunumiem. Institut Esthederm ķermeņa kopšanas sērijas produkti paredzēti ādas kvalitātes uzlabošanai, tie sola doties cīņā ar celulītu un pat sadedzināt taukus. Ražotājs savu produktu uzskata par unikālu, jo krēmu iedarbības rezultātā pieaug enerģijas ražošana šūnās un to aktivitāte – līdzīgi kā pēc sportošanas. Sērijā ietilpst koncentrāts, nostiprinošs losjons, novājēšanas krēms, barojošs ķermeņa balzams un krēms krūšu ādai. Galvenās sērijas aktīvās sastāvdaļas ir kofeīns, karnitīns un īpaši izstrādātais rasaskrēsliņa un olīvu komplekss. Cenas diapazonā līdz EUR 50. Zīmola pārstāvji saka, ka cenas esot ja ne tādas pašas, tad varbūt vēl labākas nekā zīmola dzimtenē Francijā.

2014-03-18_Esthederm-SportsTubina-5

Mans skeptiķa gēns neļauj jums stāstīt, ka tagad ir iespējams tikai čučāt gultā un ēst kruasānus un sieru, vienlaikus tievējot. Tomēr paši zīmola pārstāvji stāsta par lieliskiem rezultātiem, kurus redz viņu kolēģe lietojot šos produktus kā papildus līdzekli saviem ikdienas sporta treniņiem.

2014-03-18_Esthederm-SportsTubina-3

Uzdāvināto koncentrātu ieliku savā sporta somā un cītīgi (nu labi, tad, kad atceros vai nesteidzos) lietoju. Par rezultātiem noteikti pastāstīšu.

Komentārs
 • Velvet Mimosa
  Marts 28, 2014

  Es gribu šo un to no šīs sērijas, cenas arī, kā saki, pārāk trakas nav, jādodas izlūkos! 🙂

  • skaistumadienasgramata
   Marts 28, 2014

   Krems novājēšanai apm/ EUR 44, Morpho Control EUR 39, nostiprinošais losjons EUR 27.
   Es kaut kur sociālajos medijos manīju, ka Berga Bazara salons svin jubileju ar 20% atlaidi, varbūt ir vērts doties tur pēc šiem produktiem

   • Velvet Mimosa
    Marts 28, 2014

    Še tev mans aprīļa taupīšanas plāns – viss vējā! 😀

   • MJB
    Aprīlis 6, 2014

    Ar Latvijas algām, ja to visu nopērk, tad nekas cits neatliek, kā novājēt.

 • sugarmakeup
  Marts 30, 2014

  Gaidīšu atsauksmi 🙂
  Velvet, man sākotnēji bija doma aprīlī taisīt no beauty money month, bet jau ir izdomātas 100 vietas, kur gribēšu iegriezties 😀

 • zancene
  Maijs 26, 2014

  Kur var noprikt?? gribu tūlīt 😀 Rakstiet, ja kāda zin, uz livevil@inbox.lv

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*