Living Proof No Frizz matu kopšanas produkti – atsauksme

Joprojām cīnos ar matu spūrošanas, ja es nebūtu tik slinka rezultāti noteikti būtu labāki, jo neviens produkts nespēj strādāt, pilnvērtīgi, viens pats, lai cik izcils tas nebūtu. Šodien par jaunumu matu kopšanās jomā, manā arsenālā un vispār, Living Proof No Frizz.

Ražotājs:

Living Proof No Frizz matu kopšanas un ieveidošanas līdzekļu sērija apkaro matu spurošanos un bloķē mitruma ietekmi par 70% labāk kā silikoni un eļļas, nepadarot matus smagnējus. Satur patentētu molekulu OFPMA, kas vārda tiešā nozīmē atgrūž mitrumu, lai novērstu matu spurošanos pirms tā sākusies. OFPMA rada izteikti plānu, neredzamu apvalku ap katru matu, lai bloķētu mitruma ietekmi un radītu noturīgi mīkstus un gludus matus. No Frizz nesatur silikonus un eļļas.

Mati kļūst viegli ieveidojami, gludi, bez smaguma, saglabājās ilgāk tīri.

Es:

Living Proof ir jaunpienācējs Latvijas tirgū, uzreiz acis piesaista brenda ”seja” manuprāt izvēle ir vienkārši perfekta, Dženifera Anistone tik tiešām lieliski aiznes līdz pūlim šo produktu ”mesedžu” ”dzīvs pierādījums” tam, ka ideāls ir sasniedzams.

Bet tuvāk pie lietas, tātad, kā tad ir ar to solījumu pildīšanu. No Frizz matu kopšanas produktus es lietoju gandrīz mēnesi, un jā tie noteikti ir savādāki, ka vairākums līdz šīm mēģināto produktu. Rezultāts ko es novēroju man patīk, vienīgais, ka jau es rakstīju pašā sākumā, ar slinkumu vienalga sanāk pacīnīties, jo No Frizz darbojās ieveidotos matos, respektīvi, ja mati tiek izmazgāti un iztaisnoti kaut vai ar fēnu, ja pūka būs novērsta, bet ja izmazgā izžāvē un cer uz rezultātu, nekā, nu varbūt nedaudz mazāk ir.

No Frizz matu kopšanas sērijas produktus, no pārējiem spurošanas apkarošanas līdzekļiem atšķir viegla tekstūra, kas nepārsātina matus un nesaķepina tos, mati tik tiešām saglabājās ilgāk tīri un uzreiz pēc mazgāšanas ir ļoti mīksti un gaisīgi, bet gludi. Mana pieredze liek šo īpašību novērtēt, jo bieži vien rezultatīvi produkti saīsina matu tīrības ilgumu.

Living Proof No Frizz šampūns labi attīra matus, pietiek ar vienu mazgāšanas reizi, lieliski tiek galā ar ieveidošanas līdzekļiem, nekairina galvas ādu. Mazgāšanas laikā šampūns nesaveļ un naparsausina matus. Visai sērijai piemīt citrusīgs, svaigs aromāts, nav noturīgs.

Sastāvs:

     

Living Proof No Frizz kondicionierim ir ļoti viegla tekstūra, līdz ar to produkts ir neekonomisks, tas noteikti beigsies ātrāk par šampūnu. Kondicionieris iedarbojās ļoti ātri, uzreiz nogludina un atšķetina matus, noskalojās viegli. Atšķirībā no silikonus saturošiem produktiem slidenums nav tik izteikts, bet žāvējot matus tas nepazūd, un saglabājās līdz nākamai matu mazgāšanas reizei.

Sastāvs:

     

Living Proof No Frizz barojošs un kopjošs veidošanas krēms – es to lietoju katru reizi pēc matu mazgāšanas, krēms ir viegls, tekstūra līdzīga kondicionierim, ražotājs iesaka šo krēmu izmantot vidēji bieziem/bieziem matiem. Mat tas der perfekti, tieši šis bija pirmais Living Proof produkts ar ko es iepazinos, un tas mani pārliecināja, ka jāizmēģina arī citi. Krēms ir jaklai ar dvieli izžāvētos matos, tas nav jāžēlo un var klāt diezgan bagātīgi, īstenībā vis atkarīgs no vēlama rezultātā, jo vairāk ieklās, jo taisnākus matus iegūs. Krēms nav smags vai taukains, tas nepadara matus smagus, bet lieliski tiek galā ar pūku.

Sastāvs:

     

Rezumējot:

Produkti kas strādā, ko vel var vēlēties?! Nu nedaudz zemāku cenu iespējams, jo pagaidām šie, laikam, ir dārgākie no mēģinātiem matu kopšanas līdzekļiem.

Kur nopirkt: Stockmann, Salonshop24.eu

Cena:

Living Proof No Frizz šampūns – apm. EUR 24,00

Living Proof No Frizz kondicionieris – apm. EUR 25,00

Living Proof No Frizz barojošs un kopjošs veidošanas krēms – apm. EUR 25,00

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*