Insta raksts – Skaistumlapa.

Autors: 09.03.2014. 0 Nav birku Saite 0

Insta rakstiņš par …. hmmm… divām? nedēļām.

 

   

 

Sagaidīju paciņas no cultbeauty. co.uk un salon24.eu, daļa jau ir blogā, bet daļa vel tiek pētīta. Living Proof jauna matu kopšanas līnija zem Dženiferes Anistones patronāžas, nez vai tas nostrādās.

 

   

 

Dior porcelaine arī dzen jau atrādīts, joprojām patīk, un gaidu laiku, kad varēto to nesāt biežāk. Divi jocīgi ēdamie, senais Skyr – k.kāds Islandes nacionālais ēdiens, līdzīgs jogurtam un paciņas smoothie, tēloju, ka ēdu veselīgi.

 

    

    

Bēdīgi UGG'i nokalpoja savu pēdējo sezonu – atvados, un noteikti iegādāšos jaunus, nav ērtāka un siltāka apavu gabala, par šiem ilgajām pastaigām ziemā. Un jā, ja, redzat man arī ir YSL Gloss Volupte, bet es to nelietoju, ok, divas reizes neskaitās, nez kad saņemšos, it kā vis patīk, bet pašlaik k.kā neaizķer.

 

    

     

Triks kā pārdot man nagu laku – uztaisi to tumši violetā tonī un gatavs, man gan pagaidām to ir ne visai daudz, bet vel neviena garām nav palaista. Un mīļais vecais plušķītis, diedelē vīnodziņu, viņai tās traki garšo (vispār garšo visi augļi, nesen nospēra no galda hurmu, pusi nograuza, pusi paslēpa) un viņa māk no tām izlobīt sēkliņas, to mēs atklājām kopīga braucienā uz Horvātiju, kad visa mašīnas aizmugure bija piespļauta ar tām.

 

     

     

Brīvdienu rīta pastaiga uz Uzvaras parku, piecītis mums ir nieks. Kompozīcija ap aromātu, es vienmēr visu savu tēlu pieskaņoju aromātam, savādāk nemēdz būt. Starp citu vakar ieraudzīju, ka L'Artisan Parfumeur tagad nopērkāmi Kristiana.

 

     

      

Cits rīts jau pēc pastaigas, svaigs žurnāls ar pašu galveno – Pastaigas Beauty Awards. Un dienas noskaņa, iemūžināju zīmīgo notikumu – YSL Gloss Volupte uz lūpām.

 

     

     

Vispār man ir tādas jocīgas attiecības ar drēbēm, laikam tāpēc, ka man to ir maz, tās man saistās ar atmiņām un es nekad tās nemetu prom, ja vairs nevelku vai saplīst, tad es tās dedzinu, nezinu, jocīgi, bet k.kā man tā liekās pareizi. Kaķa mīļums pilda savu vakara rituālu, Mani kaķi ir labākie noskaņojuma noteicēji, tie vienmēr līp klāt, ja jūt, ka man ir ''melnie''.

 

     

 

Vel viens dienas tēls – pagalam klasisks, dubultais Chanel. Pastaigas Beauty Awards pasākuma beidzot tiku apostīt ''molekulas'' melnā iepatikās vairāk.

 

     

      

Tomēr neiztiku bez La Diva, joprojām mēģinu to pieradināt, un cītīgi valkāju, pagaidām kombinēju ar Chanel Le Vernis Black Pearl un Serge Lutens Un Bois Vanille.

 

     

 

Kārtējo reizi pārraku kosmētikas krājumus atradu Guerlain Rouge G L'Extrait un nesapratu, kāpēc es to biju nobāzusi prom, ļoti jauks produkts ar ļoti izteikti mettētu efektu – patīk.

 

     

 

Nabadzīgs Skaistuma dienu ķēriens, izmantoju kuponu kārtējām Clinique Repairwear Laser Focus un nopirku Living Proof šampūnu un kondicionieri, vispār laikam šie ir dārgāki matu kopšanas produkti manā īpašumā, labi, ka tiem bija atlaide.Pēdēja izpārdošanas dienā paplosījos http://www.shoescribe.com/, rezultāts tā teikt ''на лицо'' – divi pēļu pāri, un vel…

 

     

 

Astotais marts solījās aizritēt nemanāmi, līdz mēs ar dēlu neizdomājām papusdienot Vairāk Saules, tiku ne vien pie garšiegiem suši, bet arī pie tulpes – patīkami. Tomēr atkārtoju DiorSkin Nude kompakto pūderi – ir labākais.

 

     

 

Un re kur arī pierādījums tam, ka pie La Divas pieradināšanas tik piestrādāts, ļoti spilgti, bet var pielāgot, patīk, ka acis paliek zilas. Šie jaukie zābīši ir vel viena Shoescribe pasūtījuma porcija, nezinu vai mans konservatīvisms sāk atkāpties, tie zābaki taču nav melni. 🙂

Jauku jums atlikušo brīvdienu daļu un raitu darba nedēļas sākumu.

Laipni gaidīti ciemos manā Instagram'a!!!

 

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*