Phil Smith SOS Rescue sērija bojātu matu kopšanai un Phil Smith Total Treat serums – atsauksme

Ja jums nepatīk pārmaksāt par iepakojumu, aromātu, vai brendu, un praktiskums ir jūsu otrs vārds, noteitki iesāku paskatīties Phil Smith matu kopšanas produktu virzienā. Es šobrīd lietoju SOS Rescue matu kopšanas līniju ar argana eļļu un iedarbības ziņā tā noteikti ir līmenī.

Ražotājs:

Phil Smith SOS Rescue sērija paredzēta nogurušiem, bieži ieveidotiem matiem. Šie produkti palīdz matiem uzvarēt ikdienas veidošanas ciņā. Marokas arganas eļļa pasargā no karstuma negatīvās ietekmes un piešķir matim neticamu spīdumu.

Phil Smith Total Treat atjaunojošs serums ar arganas eļļu. Šis vieglais, argana eļļu saturošs serums palīdz acumirklī atjaunot matu dabīgo mitruma līmeni, spīdumu, vijīgumu un veselīgu izskatu.

Es:

Kaut arī eļļas jau sāk lēnām atkāpties un matu kopšanā paradās jauni trendi, es joprojām eļļu saturušo matu kopšanu uzskatu par vienu no labākajām. Pēdējā laikā izmēģināju daudz, gan ekskluzīvus produktus no Moroccanoil, gan k.ko vienkāršaku, bet be mazāk iedarbīgu. Phil Smith SOS Rescue matu kopšanas produkti manā iedomu plauktiņā atrodās k.kur vienā līmenī ar Joico Moisture Recovery produktiem, vismaz iedarbības ziņā tie ir bez maz vai identiski.

Phil Smith SOS Rescue aizsargajošs šampūns – maigs, izteikti mitrinošs šampūns, lieliski attīra matus, atšķetina un noglūtdina tos jau mazgāšanas laikā, tas ir tas kā man trūkst tai pašā Moroccanoil Moisture Repair šampūnā, man tomēr ļoti patīk šī opcija. Šampūns labi putto, neapstrādātus matus izmazgā ar pirmo reizi, bet ja ir lietoti kādu spēcīgi ieveidošanas produkti būs jāpiepulās, es pēc viena matu pūdera, pārmazgāju matus trīs reizes, bet tas drīzāk ir pūdera nevis šampūna trūkums. Sērijas piemīt viegls garšvielu aromāts, kanēlis, vai kaut kas uz to pusi, matos tas nesaglabājās ilgi – žēl.

Sastāvs:

      

Phil Smith SOS Rescue aizsargajošs kondicionieris – kondicionierism ir diezgan viegla tekstūra, bet neskatoties uz to, tas ļoti labi mitrina un noglūdina matus. Kondicioniera pamatā ir šī sviests, olīvu un arganas eļļas, līdz ar to tas ir pasmags, un pieļauju, ka smalkiem matiem varētu būt par smagu. Manos matos tas strādā ļoti labi, veido izteiktu gludu un slidenu matu efektu, tomēr liekās, ka nedaudz arī pārsātina tos, respektīvi, es nevaru lieot šo līniju, kondicionieri ieskaitot, regulāri, bet pamišus ar kaut ko vieglāku aiziet uz uraa.

Sastāvs:

       

Phil Smith Total Treat atjaunojošs serums – klasisks noglūdinošu serumu pārstāvis, labi noglūdina, mitrina matus, piešķir papildus spīdumu. Serums ir diezgan viegls un ar to praktiski nav iespējams pārspīlēt. Phil Smith Total Treat manā skatijumā ir vairāk dekoratīvs, nekā kopjošs produkts, tomēr lietojot to ilgstoši es napamanīju nekādas matu strukturas izmaiņas, bet ka ātras iedarbības līdzeklis tas srādā labi.

Sastāvs:

        

Rezumējot:

No sērijas man gribētos atzīmēt kondicionieri, ļoti patīkams produkts, ko noteikti kādreiz iegādāšos atkārtoti. Kopumā Phil Smith SOS Rescue sērijas produkti labi derēs raupjiem, izteikti sausiem un spurainiem matiem, tie lieliski tiek galā ar tādu matu problēmam un šādas tekstūras mati lieliksi ”panes” diezgan smagnējus produktus.

Vai esi mēģināju k.ko no Phil Smith? Kādas atsauksmes?

Cena: Ap 7 Eur

Kur nopirkt: Douglas, www.tavakosmetika.lv (pašlaik tavakosmētika.lv veikalā šiem produktiem atlaide 20%)

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*