Beauty Blender – atsauksme

Autors: 05.03.2014. 1 Nav birku Saite 0

Slavenākie pasaules sponži – Sponge bob un Beauty blender, par pirmo man arī būtu ko teikt, bet tā kā bloga tematika ir skaistums, tad šodien par otro.

 

     

 

Ražotājs:

Īpaša, eliptiska forma, unikālais air–brushed efekts, Beauty blender izveidoja divas Holivudas vizāžistes, lai atvieglotu tonālo un krēmveida make up līdzekļu uzklāšanu, gan sev, gan saviem klijenietim. Beauty blender nesatur lateksu, tas ir hipo alerģisks un bez smaržas.

Es:

Vispār neesmu baigā šāda veida rīku piekritēja, man patīk tonālos līdzekļu uzklāt ar pirkstiem, pirmkārt tāpēc, ka tad es vis labāk jūtu kur ir nepieciešamība pēc vērīgākas uztušēšanas un otrkārt rokas es vismaz neaizmirstu izmazgāt. Tāpat es nevarētu teikt, ka Beauty blender radīja k.kadu apvērsuma manā prātā, ne, sponžs viennozīmīgi ir vērtīgs, bet, vismaz, manā dzīvē tas var būt un var arī nebūt.

Noteikti tas ir saistīts ar manu gaumi uz tonālajiem produktiem, ikdienā es lietoju ļoti vieglus, puscaurspīdīgus līdzekļus, kurus principā iztušēt nav grūti, tie paši par sevi saplūst ar ādu un nav pamanāmi. Cita lieta ir ja man ir nepieciešamība pēc sedzošāka pārklājuma, tad ir jāpasvīst, drīzāk bija jāpasvīst, jo klājot sedzošus tonālos produktus ar Beauty blender, es sapratu šī rīka būtību. Beauty blender tik tiešām perfekti un galvenais ātri iztušē tonālos krēmus, lietojot šo sponžu nav jāuztraucas par matu līniju, pārējām, vai garām izlaistām vietām, klājums sanāk dabīgs, pat ''grūtie'' produkti tiek uzklāti ļoti viegli un nemanāmi. Man tas protams ir plus, jo maskas efekts tagad ir izslēgts, bet pieļauju, kādām var likties, ka klājums ir pārāk ''švaks''.

Rezumējot:

Kāpēc tad nav Must Have? Kā jau rakstītu reāla nepieciešamība pēc Beauty blender man nav, turklāt to laiku ko es ietaupu klājot biezas tekstūras, es zaudēju pie izlietnes mazgājot šo sponžu. Bet pieļauju, ka šīs rīks būtu lielisks palīgs meitenēm, kuras ikdienā lieto sedzošus tonālos produktus un tiecās pēc perfekta pārklājuma.

Kur nopirkt: Cultbeauty.co.uk

Cena: 30 EUR

Komentāri
  • Linda
    Februāris 11, 2015

    Es arī esmu BeautyBlender fane! Man ir gan oliņa, gan ziepes – nu jau lietoju vairākus mēnešus un ziepes pat vēl pusē nav 🙂
    Un vakar ieraudzīju, ka tagad pieejams arī Latvijā – http://www.daila.lv (ir lētāk, nekā sūtīt no UK). Piemēram, parastais rozā maksā 17 EUR

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*