Moroccanoil Moisture Repair matu kopšanas sērija: šampūns un kondicionieris novājinātiem un bojātiem matiem – atsauksme

Pēc Moroccanoil matu eļļas izmēģināšanas es zināju, ka man noteikti ir vajadzīgi arī citi matu kopšanas produkti no šī brenda. Pagaidām Latvijā pieejama vien mitrinošā sērija – Moisture Repair, manā gadījumā tas ir trāpījums mērķī, jo tieši šo sēriju es arī gribēju izmēģināt.

Ražotājs:

Moroccanoil Moisture Repair Shampoo – mitrumu atjaunojošs šampūns novājinātiem un bojātiem matiem. Saudzīgi attīrošā un stiprinoša formula atjauno bojātus matus, pateicoties antioksidantiem bagātajai argāna eļļai, keratīnam un taukskābēm. Atjauno elastīgumu, mitrumu un spīdumu. Šampūns nesatur sulfātus, fosfātus un parabēnus.

Sastāvs:

     

Moroccanoil Moisture Repair Conditioner – mitrumu atjaunojošs kondicionieris novājinātiem un bojātiem matiem. Saudzīga formula kondicionē matus ar antioksidantiem bagāto argānas eļļu, keratīnu un taukskābēm, atjauno matu dzīvīgumu un padara tos pakļāvīgus. Kondicionieris nesatur sulfātus, fosfātus un parabēnus.

Sastāvs:

      

Es:

Pirms Moroccanoil kopjošo produktu sērija bija pieejamā pie mums, es tos jau paspēju izmēģināt pasūtot miniatūras un kopš pirmās izmēģināšanas reizes es zināju, ka šie produkti būs manas vannas istabas plauktu ilgdzīvotāji. Gan šampūns, gan kondicionieris ir lieliski, tie ļoti labi tiek galā ar sausu matu kopšanu. Salīdzinot ar citu brendu mitrinošām produktu līnijām Moroccanoil Moisture Repair produkti ir ”maigāki”, tos droši var lietot arī smalku matu īpašnieces, jo par pārlieku izteiktu matu smagumu nebūs jāuztraucas.

Šampūns ir ļoti ekonomisks, tas lieliski puto un ļoti labi, bet maigi, attīra matus nesausinot tos. Diemžēl šampūns ir bez kādiem nebūt papildus benefitiem, tam nepiemīt izteiktas mitrinošās īpašības, kādas, piemēram, ir Shu Uemura vai Joico šampūniem. Savukārt kondicionierim piemīt ļoti izteiktas mitrinošās īpašības, tam ir ļoti bieza, bagātīga tekstūra, uzklājot to uz matiem liekās, ka mati to ”apēd”, uz pēc brīža, kad tas ir jāaizskalo, nav vairs ko skalot. Īstenībā man ļoti patīk šī kondicioniera formula, jo liekās, ka ilgākā periodā tas ir efektīgāks, tas strādā uz mata autjaunošānu nevis noglūdināšanu.

Kopumā iespaids ir vairāk, ka pozitīvs, šie noteikti nav ātrās, ārējas, iedarbības produkti, tie strādā lēnām, bet pamatīgi. Sērijai piemīt ”zīmīgs” Moroccanoil aromāts, kas man vienkārši rauj nost jumtu, turklāt tas lieliski sader ar manu gaumi uz aromātiem un ir ļoti noturīgs, tā kā noteikti pasmaržojiet pirms pērciet, jo matos tas saglabājas divas dienas noteikti.

Vai esi jau izmēģinājusi Moroccanoil matu kopšanās produktus? Kādi ir tavi favorīti?

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*