Insta raksts – Skaistumlapa.

Autors: 10.02.2014. 0 Nav birku Saite 0

Man šodien slinkā pirmdiena pēc ''smagam'' brīvdienām tāpēc, apskatu aizvietošu ar Insta rakstu. Tādas Skaistumlapas dienas un nedienas un to atspoguļojums.

 

 

 

Iepriekšēja mēneša beigās devāmies uz Ledus sirds multeni, es nenoturējos un nopirku sev sasmalcināta ledus izstrādājumu – saldējumu? Labi, ka manam bērnam tādas lietas liekas atbaidošas un viņš neiespaidojās no mammas.

 

 

 

Beidzot man izdevās noķert Diva toni, ja kāds kādreiz ir mēģinājis nofotografēt sarkanu fuksiju mani sapratīs. Katru reizi kad es to mēģinu izdarīt es sev apsolu tādus toņus vairs neiegādāties, tas protams nenostrādā, jo tie ir mani mīļākie.

Es vispār esmu neveselīga ēdiena paraugs, ja, ja, dīgstus manā virtuvē jūs diez vai atradīsies, bet šitādus mega garšīgus un treknos cepumiņus gan.

   

 

 

O jā, sagribējās izmēģināt smilšu efekta nagu laku, bildē OPI Liquid Sand tonis Stay the Night. Ko lai saka, visu cieņu, man patika, it īpaši uzpērk noturība, bildē lakai ir 6 dienas, tikai nedaudz nolupa naga galiņi. Diemžēl citi toņi mani pagaidām neuzrunāja, bet dzīvos redzēs.

Rīta pastaigas rezultāts, nebija mašīnas, dēls palika mājās un viņām nācās izbaudīt visus rīta suņa staidzināšanas priekus, ārā liekās bija kādi -14 grādi, bet mēs atradām foršu bezvēja vietiņu, kur skaldījām ledu.

 

 

 

Mans slinkošanas rezultāts, k.kā uzsēdos uz Vairāk Saules sushi, garšīgi un tagad izdevīga akcija piegādei – 50% atlaide otram maki komplektam, tā kā izbaudu.

Vienas dienas varoņi, Maybelline Color Tatto ēnas un Artdeco lūpu spīdums, abi produkti ir vairāk, ka labi.

 

 

 

Jaunumi matu kopšana no Phil Smith, jau pāris reizes izmēģināju un efekts ir ļoti labs, labi noglūdina, mitrina, vis kā pienākas.

Pasūtījums no Bath & Unwind, principā mērķis bija Moroccanoil, parējais pielikās klāt, bet vis ir izmēģināts un vis patika. Komentāros jautāja par servisu, man nekādu starpgadījumu nebija, atnāca apmēram nedēļas laikā.

 

 

Meitenes spiež uz saimnieka sirdsapziņu. Vislabāk tas sanāk Jūlei, jo viņai ir tās nesatricināma Samuraja skatiens.

Te daļiņa no maniem Pilgrim'iem, melnais gredzens noteikti ir mans favorīts, nu ļoti skaits.

 

 

 

Atkal ''cackas'', šoreiz no Mango, īstenībā man vajadzēja tikai to nagu gredzenu, bet meitenes ir tādas meitenes un rezultātā nopirku vel vienu gredzenu un aproci, starp citu tas otrs gredzens kļuva ļoti mīļš.

Jāa šīs Caudalie roku krēma aromāts ir k.kās fantastisks. Es jau tik sen gribu aromātu kas smaržotu pēc liepu ziediem, varētu teikt, ka šīs ir solis pretī sapnim, jo Caudalie Miel de Vinge smaržo pēc manas bērnības – liepu ziedu vasaras pilnbriedā.

 

 

 

Jā, noteikti šīs ziemas mīļāka kombinācija – taupe un fiksija, šoreiz Armani un Chanel, bet varianti ir. Un uzreiz kā tas izskatās uz sejas, Mega Mind rakursā.

 

 

 

Tiku līdz Chanel pavasarim – Le Vernis Charivari, putekļains k.kas chanel stilā, liekās, ka Vertigo un Provocation sajaukums, bet man jau tīk.

Ja es uzreiz pēc viena iepakojuma izbeigšanas nopērku nākamo, tad tā ir mīlestība, Clinique Repairwear Laser Focus serums to ir pelnījis.

 

 

 

Ļoti dabīgs paskats, uz sejas Chanel Le Blush Creme tonis Chamade un Dior Addict Lip Glow. Chamade noteikti līdz vasaras beigām būs ar caurumu, tik perfekta tekstūras un tonis.

 

 

 

Dior rinda, par vienu jau rakstīju, par diviem vel būs. Glow Maximizer bāzi nopirku ar mērķi – jaukt klāt Givenchy Teint Couture, k.kā pēdēja laikā liekas tāds plakans.

Paldies par ideju kādai sievietei kura Mango veikalā mērīja dūnu jaku zem mēteļa, tik tiešām ir labi un silti pat mīnusos. Esmu mēteļu atkarīgā, varētu nesāt tos cauru gadu, ko arī daru.

 

 

 

Vel viena bilde ar Chanel Notes de Printems daļu, man patika šī kolekcija, maiga un svaiga, ideāli toņi pavasarim.

Un sena sapņa piepildījums – svārki, tādus gribu, laikam, no bērnības, mamma man līdzīgus šuva vairākas reizes, bet īstie ir šie. Vienīgais ka audums ir džinsa, bet gan jau es izdomāšu variantus.

 

 

 

Un šodien revidēju kosmētiku, pie reizes nolēmu parādīt cik tad man tās ir, vien trīs kastītes, nemaz nav pilnas, tā kā līdz Ikea kumodēm man vel tālu.

Un revīzijas rezultātā uzgāju Artdeco Couture Lipstick Velvet tonis Nr. 645, pasakains tonis un pasakaina lūpu krāsa.

Jauku jums nedēļu un drīz tiksimies!!!

 

 

 

 

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*