Guerlain Ecrin 2 Couleurs 07 Two Lovely acu ēnas – atsauksme

Guerlain Ecrin 2 Couleurs ēnas ir īsts žagatu sapnis, vai nakts murgs, vis ir atkarīgs no prasmēm un no izvēlētā toņa.

Ēnu palete ir ļoti krāšņa, pavisam tiek piedāvāti deviņi ”divnieku” varianti, noteikti katrs atradīs k.ko sev. Guerlain Ecrin 2 Couleurs sastāv no diviem toņiem un divām tekstūram, viens tonis ir ”bāze” – matēts ar vieglu satīna spīdumu, otrs tonis ir dzirkstošie spīdumi drīzāk pat vizla. Ēnas tiek pozicionētas, ka universāls produkts, ar kura palīdzību var izveidot vairākus acu makeup’a variantus, izmantojot divus toņus dažādās variācijās. Kā tad ir īstenībā?!!

      

Kā jau minēju raksta sākumā, produkts ir ļoti neviennozīmīgs. Es izvēlējos paleti ar nosaukumu Two Lovely, tā sastāv no pelēka ”bāzes” toņa un dzirkstoša tirkīza, palete ir izteikti vēsa un, vismaz uz manas sejas, labi izskatās tikai un vienīgi smokey eyes variants. Kaut arī ražotājs piedāvā dzirkstošo toņi izmantot patstāvīgi, ar tirkīzu tas nesanāk, jo tas ne pēc kā prātīga neizskatās. Arī matēta daļa ir pārāk ”plakana” priekš individuālās izmantošanas. Bet lietojot šīs ēnas kopā efekts tik tiešām sanāk skaists.

      

      

      

Diemžēl šo ēnu uzklāšana var pārvērsties īstā murgā, jo dzirkstošais tonis ir traki birstošs, spīdumi būs visur, ir jāpielāgojas, un es noteikti nevarētu ieteikt šīs ēnas cilvēkiem ar šķībām rokām un vājiem nerviem. Turklāt ja ir vēlme pēc dramatiska/svinīga/glamurīga efekta daudz vienkāršāk ir to panākt ar Armani Eyes to Kill Intense krēmveida ēnām. Bet es nevaru apgalvot, ka ēnas ir sliktas, ne, es pat taisos iegādāties vel kādu, siltāku, paleti, jo, ja trāpāt uz toņiem kurus var izmantot individuāli, Guerlain Ecrin 2 Couleurs, tik tiešām var kļūt par universālu un neaizvietojamu produktu.

Kvalitāte ēnām ir laba, ja pārvar visas ”šaizes” ar uzklāšanu turas tas ļoti labi, un pat spīdumiņi nebirst.

Rezumējot:

Sarežģītas, bet interesantas.

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*