Insta raksts – mana dzīve ārpus bloga

Autors: 18.01.2014. 0 Nav birku Saite 0

Tā kā pēdēja laika mīļākā spēļmantiņa man ir Instagram, es nolēmu piebiedroties to cilvēku/blogeru pulkam kuri veido tādus kā nedēļas, vai ilgāka laika posmā, apkopojumus par savu dzīvi un nodarbēm ārpus bloga, protams arī bez kosmētikas te neiztikt.

 

     

 

Daļiņa no maniem matu kopšanas produktiem, šie visi ir tie, kuri pēdējā laikā tiek lietoti ļoti aktīvi un atrodas pa rokai, var manīt, ka par saviem favorītiem es neesmu melojusi 🙂

 

                         

 

Protams manā instragram's var sastapt arī manas dzīves neatņemamu sastāvdaļu – manus mīļdzīvniekus. Katru rītu pie guļam istabas durvīm ir burziņš jo labu rītu vēlētāju man ir daudz.

 

                         

 

Šīs burvīgā sarkana žakete tika nopirka kopā ar vel vienu tādu pašu tikai melnu, es vienkārši piespiedu sevi to iegādāties, jo mans skapja satur ir katastrofāli drūms.

 

                         

 

Īsi aprakstiņi par šobrīd lietošana esošiem produktiem, kuri līdz blogam vel nav tikuši. Piemēram šī Shiseido bāze ir īsts atklājums, it īpaši tāpēc, ka līdz šīs bāzes izmēģināšanas man šķita, ka praimeri ir pilnīgi bezjēdzīgs makeup'a produkts.

 

                          

 

Sajūsminos par ''zefīra'' promo bildēm jaunajiem ''meteorītiem'', un par pašiem meteorītiem arī:).

 

 

                           

 

Esmu atklājusi savu ūdens dzeršanas formulu – dzert uzreiz daudz, tas palīdz, it īpaši cilvēkiem ar tik sliktu atmiņu, ka man, tagad jāatceras par ūdeni tikai trīs reizes dienā.

 

                           

 

Mēģinājumi nofotografēt sarkanīgu fuksiju cieta neveiksmi, bet tapa ļoti smieklīga pašbilde, ar izcilu sejas asimetriju :)).

 

                              

 

Beizdot sagaidīju savu Pilgrim pasūtījumu, ļoti jauka un gaumīga bižutērija, turklāt sezonālās atlaides liek atvērt maciņu.

 

                              

 

Ar prieku jādalās – izdevās nofotografēt Armani Nail Lacquer Taupe Greige – rakstam būt!!!

 

                               

 

Daļiņa no Pilgrima jau tiek apjūsmota :))

 

                               

 

Kāmēr gaidīju vīru pie Siberika veikala iekrita acīs šie jauki iepakojumi. Nolēmu izmēģināt, jo bērna ādas un matu kopšanai izvēlos dabīgo kosmētiku, pagaidām favorīti ir no Madara.

 

                               

Ceru, ka jums šonedēļ arī gāja raiti, interesanti un labi!!!

 

 

 

 

 

 

 

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*