Chanel N°5 Parfum – atsauksme

Chanel N°5 man vienmēr asociējās ar tādām kā virs smaržām, kuram noteikti ir jābūt aromātu mīļotāja kolekcijā, bet bez maz vai aiz stikla un uz samta spilventiņa. Par tā lietošanu ikdienā es stipri šaubījos, jo tas ir tik zīmīgs un apaudzis ar stereotipiem, man likās, ka tas valkātāju pārņems savā varā un nozags dvēseli. Lieki teikt, ka tagad es saprotu cik ļoti es kļūdījos.

Chanel N°5 ir ļoti, ļoti ikdienišķs, nejaukt ar prasts vai vienkāršs, jo tomēr izpratne par ikdienu ir ļoti individuāla, bet manā ikdienā tas iederas perfekti. Iespējams tas ir saistīts ar to, ka es jau paspēju savu un tuvāko cilvēku degunus pieradināt pie piesātinātiem aromātiem, tāpēc šī veclaicīga puķu, aldehīdu un koksnes kompozīcija ir tikai viens labs aromāts, bez stereotipu pieminēšanas.

Notis:

Bāze – Ilang-ilang, Neiroli, Aldehīdi. Sirds – Jasmīns, Roze. Plīvurs – Sandalkoks, Vetivērijs.

Mani pārsteidza cik šīs aromāts ir maigs, it kā ļoti spilgto puķu notis ir pieklusinātas, mierīgas, bez šipram raksturīgas bravurīguma, aldehīdi piešķir kompozīcijai tādu ka tīruma dvesmu, un atceļ jebkādas asociācijas iedegušām jaunām meitenēm īsos svārkos un augstpapēžu kurpēs. Aromāts ir atturīgs, ja, tam nepiestāv pārlieku izteikta ārišķība, bet tas neliek kļūt vecākai, Chanel N°5 pasvītro rakstura noslēgtību, ļauj man būt mierīgai un ļauj man, it kā, paiet malā, brīžos kad man tas ir nepieciešams. Es pilnīgi mierīgi varu nēsāt šo aromātu jebkurā gada vai dienas laikā, tas nav smags, vai smacējošs turklāt, es nevarētu teikt, ka Chanel N°5 ir izteikts plīvurs, ne, tas turas tuvu ķermenim.

Man ir Chanel N°5 Parfum versija, un vismaz šajā versijā aromāts ir ļoti noturīgs, no drēbēm to spēj ”izsist” tikai veļas mašīna.

Kādas ir tavas attiecības ar Chanel N°5?

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*