Chanel Illusion d’Ombre 837 Fatal – atsauksme

Par Chanel Illusion d’Ombre krēmveida ēnām man nav daudz ko stāstīt, skaidrs ir tas, ka viedokļi dalās, bet es noteikti esmu fanu pulciņā. Man šajā produktā apmierina viss, toņi, iepakojums, tekstūra, efekts un jā uz bāzes tās turas ideāli. Tā kā tas bija tikai laika jautājums, kad tad manu kolekciju papildinās vēl kāds Chanel Illusion d’Ombre tonis.

Collection Nuit Infinie de Chanel kolekcijā iznāca jauns šo ēnu tonis – 837 Fatal, es to aprakstītu kā siltu taupe. Uz brūnās bāzes veidots tonis ar lillā un pelēka toņa piejaukumiem, satur daudz, daudz mikro spīdumiņu. Pateicoties šie spīdumiem dienas, āra apgaismojumā veidojās skaists metālisks efekts, dzirksteles kļūst manāmas elektriskajā, vai spilgtā saules gaismā. Fatal tonis ļoti skaisti ”izgaismo” zīlītes, acu krāsa kļūst neticami spilgta, kaut arī tonis ir silts, iespējams, pateicoties šai vēsajai metāliskas atblāzmai, tas nerada nogurušu acu efektu.

    

    

Tonis ir ļoti pigmentēts, viegli klājās un ir viegli izpludināms, vienīgais, kā jau minēju sākumā, jā jūs zināt, ka jūsu plakstiņi mēdz taukoties labāk apakšā lietot bāzi.

Rezumējot:

Ļoti skaistas ēnas!

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*