Iepirkšanās savos krājumos

Lai gan regulāri dalos ar saviem kosmētikas kalniem, tomēr cenšos krājumos saglabāt daudzveidību, jo mana vēlme pēc noteikta stila un produkta nāk ļoti negaidīti, kas parasti arī ir iemesls kaislīgiem, bet nepārdomātiem pirkumiem. Iespējams, ka pirmdien man gribēsies uzkrāsot acis ar melnu laineri, otrdien ar violētu, bet trešdien tikai ar gaišām ēnām. Turklāt tieši atrodot sen aizmirstu produktu, prieks par to var būt tikpat liels kā par jaunu pirkumu. Parādīšu dažas lietas, kuras sen nebiju lietojusi, bet nu tās man atkal ļoti patīk.

1

Brīžiem, kad vajag ātru meikapu – Bourjois krēmveida vaigu sārtums, kuru intensitāti ļoti lieliski var kontrolēt. Tāpat ātri sataisīties palīdz skaistā palete Ombres Perles de Chanel, kad šis zīmols vēl tikai sāka eksperimentēt ar krēmveida tekstūrām. Gaišākie pērļainie toņi ir burvīgi pa visu plakstiņu.

2

Manam kaķim patīk paspert visu “nevajadzīgo” zem gultas. Tieši tur nesen atklāju skaisto zeltaini brūno Rimmel Scandaleyes acu zīmuli. Kārbiņā izskatās pēc rozā zelta, uz ādas viegls un liegs izgaismojošais pūderis no Catrice. Un pilnīgi jokaina laka no OPI Skyfall kolekcijas The World Is Not Enough – tik skaista rudens saulē un tikpat mainīga kā manas vēlmes pēc nagu lakām.

4

Vai jums arī gadās atrast mājās ilgāk neizmantotus produktus, par kuriem jau bijāt paspējušas aizmirst?

Komentārs
 • Elīna
  Oktobris 8, 2013

  Man bieži gadās atrast sen aizmirstus lūpu spīdumus, vai lūpukrāsas somās, kuras sen nav valkātas.
  Atceros to Chanel paleti – ļoti skaista 🙂

 • sugarmakeup
  Oktobris 8, 2013

  nu ko, vai es varu komentēt? 😀

  • sugarmakeup
   Oktobris 8, 2013

   es takš tu nost! varu 😀
   es tāpēc maz dalu kosmētiku, jo ik pa brīdim sagribas kaut ko no veca 🙂 turklāt gribas piebeigt “hit the pan” produktiņus 🙂 gribu līdz galam izlietot kaut vienas acu ēnas 😀

   • skaistumadienasgramata
    Oktobris 9, 2013

    es nekad neesmu piebeigusi nevienas ēnas. Nekad. Tonālos arī piebeidzu tikai senā pagātnē, kad man bija tikai viens, kuru arī lietoju līdz galam.

 • Elīna
  Oktobris 9, 2013

  Ēnas piebeigt sanāk – no Catrice nude paletes viens tonis līdz galam, no vienas Avon paletes arī palicis tikai gar maliņām. Tas tāpēc, ka man patīk uz plakstiņiem klāt tikai vienu toni. Un jā, eksperiments – diendienā lietojot Chanel glossimeru, tas izlietojas aptuveni 2 mēnešos. 🙂

  • skaistumadienasgramata
   Oktobris 9, 2013

   ooo, Tev ir sistēma 🙂 Man arī ir tā Nude palete. Komandējumā vispār neko citu nemaz neņēmu līdzi.
   Vienīgais, ko piebeidzu, ir higiēniskās lūpu krāsa.

  • sugar
   Oktobris 9, 2013

   nu “vienīši” ir lielāki par ēnām, kas iekālutas paletēs 🙂

  • sugarmakeup
   Oktobris 9, 2013

   nu bet “vienīši” ir lielāki nekā ēnas no paletēm 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*