Tom Ford Black Orchid Eau De Parfum – atsauksme

Tom Ford aromāti mani valdzināja jau sen, likās, ka drosmīgas, jutekliskas, spēcīgas kompozīcijas nevarētu man neiepatikties. Pagājušajā ziemā es pasūtīju vairākus šo aromātu paraugus, pārsvarā no Private Blend līnijas, gaidīju tos teju divus mēnešus, un sagaidīju diezgan pamatīgu vilšanos, vairākums no aromātiem, priekš manis, bija pārāk vīrišķīgi es nevarēju tos nēsāt. Tā kaut kā šī tēma tika slēgta, līdz brīdim kad es uzzināju pat to, ka arī pie mums, beidzot, ir nopērkami TF aromāti, pagaidām gan tikai sieviešu.

Izvēle nebija grūta, Black Orchid pirmais no TF aromātu saimes – burvīga ziedu, augļu, garšvielu un koksnes kompozīcija.

Es jau sen meklēju kādu kārtīgu chypre (šipra?) aromātu, kas nebūtu vienkārša kompota reprodukcija eau de parfum versijā. Tas sagādāja zināmas grūtības, jo man apnīk vienkāršas ziedu vai augļu kompozīcijas, kaut arī smaržojot tādus aromātus, pudelē man tie patīk, bet uz sevis es tos iedomāties nevaru. Tom Ford Black Orchid gadījumā par kompotu var aizmirst.

Notis:

Bāze – pačūlija, vīraks, vetivērijs, vaniļa, sandalkoks. Sirds – ziedu un augļu notis. Plīvurs – melna trifele, bergamots, melnās jāņogas un ilang-ilang.

Sākums šīm aromātam ir tāds, ka pēc šipra tur pat neož, ļoti sausas, garšvielu un koksnes notis, kas nedaudz tiek atšķaidītas ar vaniļas saldumu. Vaniļa kalpo, ka lieliska pārēja pie puķainas/augļu, bāzes, tā liek nojaust par jutekliskumu un sievišķību, ko šīs aromāts, noteikti iemieso. Black Orhid šipraina dvēsele ir maiga, svaiga es pat teiktu jauka, puķes nav asas, drīzāk nedaudz pūderētas, joprojām var just koksni, tas ir kā atgādinājums par aromāta tēlu, un neļauj aizsapņoties par kādas eksotiskās zemes botānisko dārzu. Plīvurā skaidri jūtama trifele, tas asums ir kā parakts, pēdējais akords – ļoti iecienīts TF aromātos.

Black Orchid by Tom Ford man asociējās ar spilgtu, skaistu, riskantu un pašpārliecinātu sievieti, tādu dzīves baudītāju, kurai nav laika atskatīties, viņas dzīve ir neskaitāmu notikumu virpulis, tā sauc un izaicina.

Kādas ir jūsu attiecības ar TF aromātiem? Interesē? Ir mēģināts? Varbūt ir jau savi favorīti?

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*