Institut Esthederm procedūras – Repair un Oxy-Peeling – atsauksme

Pēdēja laikā lielākais atklājums sejas kopšanā man ir Institut Esthederm produkti, lieliski gan ādas problēmu risināšanai, gan ikdienas kopšanai, vel neviens no izmēģinātiem produktiem man nelika vilties. Lieki teikt, ka arī brenda piedāvātas sejas kopšanas procedūras atstāja ļoti pozitīvu iespaidu, un beidzot es esmu apkopojusi savas domas, lai arī jūs par tām uzzinātu vairāk.

  

  

  

Pavisam nesen Institut Esthederm atvēra savu salonu Rīgā Berga Bazarā, līdz šīm, un vel joprojām, sejas kopšanas procedūras varēja baudīt arī citviet, piemēram Wellslim centrā. Salons Berga Bazarā piedāvā pilnu sejas kopšanas procedūru klāstu, pavisam tas ir četras: Oxy-Peeling, Cyclo, Repair, White.

Īsumā, katra procedūra atbild par savu, tā teikt, nozari, Oxy-Peeling indikācijas – dziļas un sīkas grumbas, tonusa zudums, ādas starojuma zudums, neregulārā ādas virsma, hiperpigmentācijas.

Cyclo indikācijas – sievietēm pēc 45 gadu vecuma. Procedūras laikā āda tiek apgādāta ar speciālām vielām kurās darbojās līdzīgi estrogēniem, līdz ar to tiek panāks hormonu balanss un zūd ar disbalansu saistītas problēmas – ādas sausums, plānums, tiek atjaunota ādas elastība un tvirtums.

Repair indikācijas – var pielietot visiem ādas tipiem, jebkura vecumā, gan vīriešiem, gan sievietēm. Veicina ādas šūnu atjaunošanos, aktivē kolagēna un elastīna šķiedru veidošanos. Ada kļūst tvirtāka un blīvāka.

White indikācijas – nevienmērīga pigmentācija, ieteicams veikt sievietēm kuras vēlās vienmērīgu sejas toni. Smēķētājiem. Un ja ir blāva āda. Ar procedūras palīdzību tiek samazināta melanīna sintēze un tiek koriģēta esoša pigmentācija.

Es uz savas ādas izmēģināju divas procedūras – Repair un Oxy-Peeling. Repair procedūru man veica vel ziemā, un tieši pēc šīs procedūras es kļuvu par uzticamu Institut Esthederm lietotāju. Repair procedūru man veica Wellslim centrā lieliska kosmetoloģē Rita Baumane, ļoti profesionāla un zinoša speciāliste, pateicoties viņas ieteikumiem, pašlaik, mana āda ir ļoti laba stāvoklī.

  

Repair nāca tieši laikā, tobrīd mana āda bija dehidrēta, lobījās, mani mocīja zem ādas izsitumi, vienvard sakot viss bija slikti. Pēc procedūras uzlabojumi bija vērojumi uzreiz, lobīšanas pārgāja jau nākamajā dienā, sarkani pleķi mazinājās un nedēļas laikā izzuda pavisam. Āda jūtās lieliski, svaiga, gluda, ādas tonis vienmērīgs un veselīgs.

Procedūra ilgst apmēram pusotru stundu, no sākuma āda tiek attīrīta izmantojot Institut Esthederm attīrošus līdzekļus tai skaitā arī unikālo L’Osmoclean poru tīrītāju. Pavisam procedūras laikā tiek veiktas 10 darbības, attīrīšana, masāža ar speciālu eļļas kompleksu, sejas krēmu uzklāšana. Procedūras ”sāls” ir Cryo Firming Mask maskā, šī maska ir procedūras nobeigums un tā palīdz visas vērtīgas vielas, no līdzekļiem kuri tiek izmantoti tās laikā, piegādāt dziļākiem ādas slāņiem.

  

  

Un pavisam nesen, jau jaunajā Institut Esthederm salonā man veica Oxy-Peeling procedūru. Jāsaka ka speciālistus izvēlēties šīs brends prot, arī Berga Bazarā mani iepriecināja ļoti patīkam un profesionāla attieksme. Turklāt kosmetoloģe paslavēja mani un manu ādu, vienīgais no kā es joprojām neesmu tikusi vaļā ir ādas dehidrācija.

Šoreiz bija nolemts veikt ļoti interesantu procedūru kuras laikā uz ādas notiek acīm redzams ķīmisks proces. Uz iepriekš attīrītas un nopīlingotas ādas tiek uzklāti divi līdzekli kuri sava starpā iedarbojoties sāk putot un burbuļot. Šī procesa laikā āda tiek apgādā ar skābekli, līdz ar to uzlabojās tās metabolisms un mikrocirkulācija.

Oxy-Peeling procedūra lieliski tiek galā ar blāvu nogurušu, ka es to saucu – pavasara ādu, dzīvīgums uz sārtums vaigos parādās uzreiz. Tā kā procedūras laikā tiek arī dzīli attīrītas poras svaigums saglabājās ilgstoši, ādas tonis kļūs vienmērīgs, tāds, veselīgi pavadītu, brīvdienu efekts.

  

  

Institut Esthederm procedūras nav lētas, turklāt sākumā, ja ādas stāvoklis ir slikts, ir jāiziet kurss – viens mēnesis, četras procedūras, un jārēķinās ar to, ka būs jāpērk kosmetoloģes ieteiktie produkti. Bet tas noteikti ir tā vērts.

Procedūru cenas: Repair –  Ls 50 un Oxy-peeling – Ls 45.

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*