L’Artisan Parfumeur Fou d’Absinthe – atsauksme

L’Artisan Parfumeur Fou d’Absinthe aromāts kļuva par manu iekāres objektu tiklīdz es par to uzzināju. Man patīk savdabīgums, un aromāti ir viens no veidiem kā šo savdabīgumu ienest manā dzīvē. Turklāt mani vienmēr ir fascinējis Dekadences laikmets, un absints tajā lieliski iederas.

      

Fou d’Absinthe ir ļoti nopietns un atturīgs, tajā nav ne miņas no mājīguma vai maiguma, ja tas ir vīrišķis.

Pirmās notis ir ļoti spirgtas degunā iecirtās vērmeļu un skuju aromātu sajaukums, uz manas ādas šī eksplozija nesaglabājās ilgi, aromāts nosēžas un nomierinās. Parādās upenes, pačūlija, aromāts kļūst manāmi saldāks, tomēr vērmeles vel joprojām ir jūtamas, atbīdītas nedaudz malā, bet tās paliek un uztur kompozīciju. Ik pa laikam es jūtu piparus, vai krustnagliņas, bet kompozīcija ir vienota neviena no sastāvdaļām neizlec.

Man šis aromāts asociējās ar svaigumu un saulainu agrā pavasara rītu, baltiem krekliem, kostīmiem, tas ir lietišķs, tas ieliek rāmjos. Bet nejaukt ar atturīgu klasiku priekš tās Fou d’Absinthe ir pārāk īpatnējs, ar raksturu.

Fou d’Absinthe noturība ir ļoti laba, apkārtēji to nejutīs ilgi – līdz 3-4 stundām, bet pie ķermeņa tas turas kā piesist līdz pat vēlam vakaram.

Piramīda:

Pirmās notis – absints, angelica, upeņu pumpuri. Sirds notis – pipari, krustnagliņas, muskatrieksts, ingvers, pačūlija. Bāzes notis – skujas, cistus.

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*