Burt’s Bees Coconut Foot Cream

“Pasmaržo manas pēdas”- jā, tieši tik dīvainu un pat nepiedienīgu frāzi ir vēlme izteikt pēc šī kāju krēma lietošanas. Burt’s Bees Coconut Foot Cream oficiāli ir labāk smaržojošais kāju krēms mūsu platuma grādos.

burts bees foot creme

Man bija mazliet apnikuši ierastie kāju krēmi ar tējaskoka, rozmarīna vai citu ārstniecisku vai garšaugu aromātiem. It kā jau deguns no pēdām ir pietiekami tālu, lai kāju krēma smarža nebūtu tik būtiska, bet tomēr vēlējos kaut ko citu. Arī kokosrieksts priekš manis nav aromāts no sērijas: “OhImantskalninsesģībstu”, bet noteikti kaut kas savādāks un pozitīvāks, arī atsauksmes internetā par šo krēmu bija labas, tāpēc nolēmu pamēģināt.

burts bees foot creme inci

Krēms ir diezgan biezs, vijīgs un izskatās kā medus. Smaržo – pēc kokosriekstiem, ar nelielu piparmētru, kuru sajutu tikai pēc sastāva izlasīšanas. Noteikti jāuzmanās ar dozēšanu – mazliet vairāk nekā vajadzīgs un krēms nekad neiesūksies pilnībā un no rīta jūs izslīdēsiet no savām skaistajām kurpītēm. Mīkstina pēdas labi, tomēr, manuprāt, man ierastie kāju krēmi ar mazāk taukainu tekstūru spēj paveikt vēl labāku darbu.

Bet smarža – jā, man ļoti patīk. Tā pie tam ir tik noturīga, ka to pat varēsiet sajust vēl nākamajā dienā. Sastāvs krēmam dabīgs, ņemot vērā ekonomisko patēriņu, tas pietiks ilgam laikam. Tomēr eļļainā tekstūra to padara piemērotu tikai vakara lietošanai un ideālu vēsajam laikam, kad no rīta nav +25 un jākāpj vaļējās kurpēs.

Cena ap Ls 9.

 

Komentārs
 • Elīna
  Aprīlis 20, 2013

  Trekns un vēl labi smaržo – tas ir priekš manis 🙂

 • Elīna
  Aprīlis 21, 2013

  Paldies par atsauksmi!
  Es uz šo skatos jau vairākus gadus.
  Rudenī noteikti iegādāšos.

 • Inga
  Aprīlis 23, 2013

  Šis man arī lietošanā. Viss patīk, izņmot šausmīgo eļļainumu. Lietoju tikai vakarā un arī tad jāuzvelk zeķes un vēl čības, lai nepielāčotu visu māju ar taukainām pēdām un nesasmērētu pilnīgi visu, kam pieskaros 😀 Bet pēdas kopj lieliski, tādēļ paciešu taukainumu.

  • skaistumadienasgramata
   Aprīlis 23, 2013

   es esmu sākusi baigi uzmanīgi dozēt. Ar mazumiņu pietiek un nav tas izteiktais taukainums. Pēc pēdu masāžas, kur bagātīgi lietoju krēmu, nomainīju 2 zeķu pārus 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*