Chanel Le Vernis # 571 Fracas nagu laka – atsaukme

 

Un kā jūs pavadījāt piektdienas vakaru un sestdienas rītu? Es tos pavadīju mēģinot nofotografēt Chanel Le Vernis Fracas. Un man neizdevās 🙂 Turklāt, cik es redzēju, šo nagu laku citās bildēs, neizdodas nevienam. Iespējāms, ka šī nagu laka ir ļoti jūtīga pret ādas toni, tāpēc aidā uz veikalu un mēģiniet uz saviem nadziņiem.

Kompānija ar tik mierīgu un baudāmu Accessoire iznāca nagu laka, kas vienkārši kliedz pēc uzmanības – Chanel Le Vernis Fracas.

    

Neona rozā konfekte, balansē uz bezgaumības robežas, tonis ir kā laika mašīna, kas pārnes mani agrā jaunībā 90-o gadu beigās. Man liekās, ka toreiz šādi nagu laku toņi bija ļoti populāri. Tagad vis ir savādāk, mēs dzīvojām mūžīgajā pelēkajā un melnajā, un tik ekstravaganti toņi mūsos izraisa, labākajā gadījumā, izbrīnu. Jāatzīst, ka es arī neesmu spilgtuma piekritēja, bet kādreiz man patīk sapurināties un Fracas ir tieši tas kas vajadzīgs.

Tekstūra nagu lakai ir želejveida tā satur mikro šimmēru, no visām Chanel nagu lakām, kas ir manā īpašumā, pēc tekstūras, Fracas vis vairāk līdzinās Chanel Le Vernis Morning Rose no 2011. gada vasaras kolekcijas. Ar uzklāšanu var būt problēmas, te jāpiešaujas – nagu laku vajag klāt biezā slānī un pēc iespējas mazāk vilcināties ar birstīti jo tad sanāk robi. Fracas ļoti ātri žūst tāpēc par klājuma biezumu nav jāuztraucas.

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*