Atsauksme- Guerlain Shine Automatique #262 Extrait De Rose

Garastāvokļa uzlabošanai – skaistule no man tik ļoti tīkamajiem rozā fuksiju toņiem Guerlain Shine Automatique #262 Extrait De Rose. 

guerlain_shine_automatique

Shine Automatique ir no pēdējā laikā tik populāro vieglo, mitrinošo, puscaurspīdīgo lūpu krāsu saimes, kas man patīk vislabāk. Papildus šai sērijai ir mirdzuma efekts, kuru nodrošina sastāvā esošie vairāku toņu spīdumiņi. Metālisks, viegls futlāris ar mazo kņibuciti, kuru pavelkot, atveras vāciņš un lūpu krāsa cēli izbrauc no zelta mājiņas. Es zinu, ka daudziem šis dizains patīk, citi pirms lietošanas meklē video pamācības, lai kaut ko nesalauztu. Man personīgi tas liekas nedaudz nedrošs, jo, lai uzkrāsotu lūpas un nenovārtītu metālisko daļu, lūpu krāsa ir jāizbīda gandrīz pilnībā, un man ir sajūta, ka reiz to turpat uz ielas steigā krāsojoties arī nolauzīšu.

guerlain2

Tekstūra Shine Automatique ir ļoti patīkama, viegli krēmīga kā lūpu balzamam. Lūpas nemitrina, bet arī nesausina. Mazliet izceļ sausas lūpas. Attiecīgi vieglās lūpu krāsas statusam arī noturība- uz manām lūpām vien pāris stundas. Noēdas gan smuki, nepaliekot kaut kur ap kontūrām, bet atstājot spīdumiņus.

guerlain_shine_automatique2

Konkrētāk par toni  #262 Extrait De Rose. Tas ir fuksijas rozā gandrīz vai 90-o gadu stilā ar spīdumiņiem. Spīdumus es parasti neciešu, bet kaut kādā mistiskā veidā uz lūpām es tos nejūtu, bet tie piešķir tonim skaistu mirdzuma efektu- it īpaši saules gaismā. Tonis uz lūpām ir vieglāks, bet to uzklājot vairākās kārtās var panākt spilgtu efektu. Finišam raksturīgs arī neliels mitrs spīdums.

guerlain11

gsa_swatch2

Rezumējot – tonis gandrīz vai uz bezgaumības robežas, ja lasa tikai aprakstu (90-o gadu rozā, spīdumi un mirdzumi), tomēr dzīvē tas ir ļoooooti skaists. Protams, ar nosacījumu, ka jums patīk rozā lūpu krāsas. Tieši ar šādiem toņiem jāsagaida pavasaris.

Skaistu bilžu pilnu atsauksmi var paskatīties šeit.

Komentārs

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*