Nagu laku favorīti

Autors: 29.11.2012. 10 , , , Saite 0

Pēdējās nedēļās mana nagu laku izvēle pielāgojas laika apstākļiem- dūmakaini un mierīgi pasteļi.

Catrice 630 Sing: Hey, Dity-Lilah! -gaiši pelēks ar nelielu zilgana/lavandas toņa piejaukumu un nemanāmu šimmeri, kas atvieglo uzklāšanu.

Mana pirmā laka no Anny– populārais tonis 520 Pillow talk ar jau manāmāku šimmeri. Viss man patīk, bet vēl neesmu sapratusi, vai vēlos maksāt Ls 7 par šīm lakām.

Un vecrozā OPI My Very First Knockwurst no Vācijas kolekcijas. Mierīgi, sievišķīgi, var gan nedaudz izcelt sarkano toni roku ādā. Uz maniem nagiem gan šie tīrie krēmi neturas ilgāk par dienu (mazgājot traukus uz nebēdu).

Un “desa”, kā šo laku sauc nail-ru uz nagiem pusnaktī kopā ar essence efektlaku uz diviem nagiem.

Uz kādiem laku toņiem jūs velk šajās nedēļās, kad saule ir deficīts?

Komentārs
 • Elīna
  Novembris 29, 2012

  Man kā parasti iepatikās pelēkais 🙂
  Es šobrīd, diemžēl, nevaru lakot nagus, jo man viņi atkal saslāņojušies, tādēļ jāvīlē pavisam īsi, tomēr es ceru, ka nupat, nupat tas laiks jau tuvojas beigām. Galvā rosās visādas domas, ko tik es visu nekrāsošu, kad izdosies kaut nedaudz ataudzēt nagus. Piemēram, vienā blogā ieraudzīju Essence Walk on the wild side, kura man ļoti iepatikās, kaut gan parasti zaļas nagu lakas nepatīk. Vēl es nopirku savu pirmo sarkano lūpu krāsu, tādēļ nagus arī lakošu sarkanus 🙂 Un vēl man ļoti iepatikusies Chanel Malice 🙂

 • Diana
  Novembris 29, 2012

  Man gan ir tumšas lakas favoritos, OPI My private jet un China Glaze Ingrid , tulît krãsošu holandieti OPI I have a Herring problem.

  • skaistumadienasgramata
   Novembris 29, 2012

   Pēdējo reizi Oniksbeta My private jet kārtējo reizi pacilāju. Sen jau gribu, bet vienmēr nopērku ko citu, Tā vietā nopirku kārtējo dūmakaino toni – I Don`t Give A Rotterdam! no Holandes 🙂

 • Guna
  Novembris 29, 2012

  Mans favorīts pašlaik ir Nubar ‘Prize’ – fantastisks aveņsārtais tonis ar kaudzi šimmera, patīk visiem & nepārtraukti gribas skatīties uz mirdzumiņiem 😀

  Nesaistīti, bet tikai nesen ‘aizgāja’ man, cik ļoti manikīrs kļūst noturīgāks uz īsiem nagiem, mierīgi piecas dienas varu staigāt, kamēr ar tādiem pagarākiem (kas uz vispārīgā fona tāpat droši vien ir īsi) otrajā dienā jau čipo labās lakas uz nebēdu ar visu Seche Vite (kurai pateicoties, cilvēki jautā, vai man ir Gelish).

  • skaistumadienasgramata
   Novembris 30, 2012

   jā, tā ir- man arī uz īsiem nagiem lakas turas ilgāk. Laikam mazāk apbružājas ikdienas darbos.
   Kur pērc Nubar?

   • Guna
    Novembris 30, 2012

    Nubar pasūtu beautybay.com – bezmaksas piegāde, ok cena!

 • Velvet Mimosa
  Novembris 30, 2012

  Es par to pašu – Anny ir dārgas! Es pašlaik ķellēju jaunās nagu lakas EL Black Iris, Dior Marlin, gaida MAC, bet tās, drīzāk, izmēģināšanai, ne organisma parsībām.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*