Zelta izlase – L’Oreal Professionnel Mythic Oil matu kopšanas līnija

Ar L’oreal Professionnel mani saista ļoti labas atmiņas. Pirms daudziem gadiem piesātināti melnu matu krāsu kādā dienā nomainīju uz zeltainu rudu. Pēc 4 stundu procedūras ar vecās krāsas noņemšanu un jaunās uzklāšanu, mans frizieris mājas kopšanai ieteica tieši šo zīmolu. Tas arī bija sākums ilgai draudzībai, jo mati izskatījās tiešām lieliski, neskatoties un dramatiskajā pārmaiņām. Tāpēc arī uz L’oreal Professionnel Mythic Oil sērijas produktiem liku lielas cerības.

Mythic Oil parādījās eļļas seruma formā. Tagad šo ģimenīti papildina šampūns, balzams un matu maska ar argana un kokvilnas eļļu. Jāsaka, ka šeit nauda droši vien nav žēlota patērētāja pētīšanai. Ir atstrādāts viss- smarža, tekstūra, efekts, produktu iepakojumi. Ieguldīts darbs, lai šī sērija patiktu pēc iespējas plašākam pircēju lokam. Lai gan sērija tiek pozicionēta kā barojoša, tās efekts absolūti nav smagnējs un matu kuplumu neietekmē. Labs šampūns, pēc kura jau mati ir mīksti un slideni. Balzams ekonomisks, jo labi izlīdzinās matu garumā. Nekādu problēmu ar matu ķemmēšanu pat bez serumiem, lai gan ideālam rezultātam es lietoju komplektā ar Biolage moringas eļļu, par kuru rakstīju iepriekš.

Ar masku mums sākumā sanāca kā sanāca. Aizsapņojusies ņēmu krietnu sauju un tikpat aizsapņojusies noturēju to min. 10. Un tad bija tā dīvaini. Skalojot mati likās fantastiski, nosusināti – slikti. Sajūta tāda, kad pirms matu mazgāšanas lieto smagu eļļas masku un to neizdodas kārtīgi izskalot. Bet ar fēnu izžāvējot- atkal labs rezultāts. Tā dīvaini. Tagad varu pateikt kā es gūstu vislabāko efektu no šīs maskas. Ņemu ļoti mazu daudzumu, turu aptuveni minūti un gatavs! Ideāli! Tā kā maska man iet daudz lēnāk nekā jebkura cita, pavisam noteikti pietiks vēl diviem pavasariem.

Esmu jau pareklamējusi produktu draugu lokā un atsauksmes arī tur ir pozitīvas. Kopumā šī sērija patreiz ir pretendents uz gada labāko produktu titulu manā blogā. Nopietns pieteikums.

Komentārs

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*