Geomar Thlasso Scrub ķermeņa pīlings

Gatavojoties celulīta izpētes pasākumam, manā vannas istabā nonāca arī šis produkts. Pirmais, ko mēģinu no Geomar, bet domāju, ka ne pēdējais, jo produkts jauks un efektīvs.

Geomar Thalasso Scrub ir ķermeņa skrubis uz sāls bāzes ar dažādu vērtīgu eļļu piedevām. Tas satur ar vērtīgām minerālvielām bagāto Nāves jūras sāli (man patīk produkti uz Nāves jūras minerālu bāzes. Vēl joprojām skumstu pēc lieliskajiem Ahava roku un kāju krēmiem, kurus vairs nekur nevaru atrast), madarīnu, aplesīnu, kviešu un madeļu eļļas.

Bieži šāda veida skrubji ir pārāk raupji un ir sajūta, ka tie skrāpē ādu. Šis nav no tiem. Sāls daļiņas uz ādas, saskaroties ar ūdeni, sāk tā kā kust un pat mazliet uzputot. Derēs tiem, kam nepatīk eļļainā sajūta pēc šāda veida pīlingiem, jo pēc noskalošanas uz ādas nav nekādu eļļas palieku, tikai ļoti samtaina un skaista āda. Neprasās pat krēms, kas priekš manis ir dīvaini.

Iepakojumā pīlings pietiks divām lietošanas reizēm. Es labprāt iepirktu palielāku burku ar šo, bet neredzēju. Cena ap Ls 1.50. Pirkts Drogās.

Komentārs
 • Elīna
  Maijs 7, 2012

  Man ar šis skrubis ļoti patīk, parasti to pērku pirms kaut kādiem braucieniem, lai paņemtu līdzi, jo burkas staipīt negribas.

 • Baiba
  Maijs 7, 2012

  jauks pēc apraksta, un galvenais kā puto, man tas pietrūkst manos RZM skrubjos.

 • Alise
  Maijs 7, 2012

  Lasīju un dzirdēju daudz labu atsauksmju arī par Geomar pretcelulīta želeju. Daži to uzskata par bezmaz vai efektīvāko no visām. Tagad sagribējās pamēģināt gan skrubi, gan želeju.

 • daina
  Maijs 10, 2012

  Lielo burku redzēju Liepājas drogās tagad ar atlaidi 4.99. Eurokosā arī bija bez atlaides ap 7.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*