BDK nakts un acu krēmi

Autors: 01.04.2012. 8 , , Saite 0

Abus BDK krēmus iegādājos jau decembrī un beidzot esmu nonākusi līdz atsauksmēm.

Komplektā, kuru iegādājos, lai iepazītos ar Baldones dūņu kosmētiku, ietilpa nakts un acu krēms. Esmu tos lietojusi vairākus mēnešus, bet neregulāri. Mans favorīts ir Reģenerējošais nakts krēms. Tas ir piemērots visiem sejas ādas tipiem, bet domāju, ka taukainas ādas īpašniecēm tas tomēr būs par smagu. Sastāvā 81% dabīgu vielu- kakao un šī sviests, aļģu ekstrakti, A un E vitamīni. Tas smaržo pēc svaigi pļautas zāles. Krēms ir ļoti patīkams lietošanā. Ziemā, kad mana āda no kombinētas pāriet uz mežonīgi sauso, šis krēms bija ļoti labs. Mīkstina, pabaro, mitrina, pie tam ne mazākās alerģiskās reakcijas. Kas būtiski, krēms neaizsprosto poras. Principā es pat nebiju gaidījusi tik labus rezultātus.

Ar acu krēmu ir nedaudz savādāks stāsts. Manuprāt, tam ir pārāk šķidra konsistence- gluži vai pieniņš. Bet pēc iedarbības tas ir labs. Ari šī krēma sastāvs ir pilns ar dabiskām sastāvdaļām -BDK Peloid komplekss, kakao sviests, ženšeņa un aļģu ekstrakti. Tas paredzēts ādas atsvaidzināšanai, mitrināšanai un zilo riņķu mazināsanai. Par riņkiem nemācēšu teikt, bet mitrina pietiekami labi, lai gan man patīk mazliet pamatīgāki krēmi acu zonā. Kā jau teicu, šis produkts ir ļoti šķidrs un viegls, tāpēc to parasti klāju dienās, kad vispār nelietoju meikapu. Tad dienas laikā šo krēmu uzklāju vairākas reizes papildus efektam. Man patīk šo krēmu lietot arī lūpu kontūrai.

Cena katram produktam bija ap 15 latiem.

Komentārs
 • Paula
  Aprīlis 1, 2012

  Šis nakts krēms gadījumā nav kaut kas līdzīgs Madara Eco Cosmetics nakts krēmam? Jau ilgu laiku lietoju to, un Tavs apraksts izklausās ļoti līdzīgi, kā to raksturotu es

  • skaistumadienasgramata
   Aprīlis 1, 2012

   Madara krēmus vispār neesmu mēģinājusi, bet kad pirmo reizi uzklāju BDK atcerējos, ka Madaras fani stāsta par zāles smaržu 🙂 Madarai sastāvs ir līdzigs?

 • Baiba
  Aprīlis 2, 2012

  Tiešām Madara Atjaunojošajām nakts krēmam ir ļoti līdzīgs sastāvs..

 • sarkanakmens
  Aprīlis 2, 2012

  Laikam nekad nesapratīšu par ko iet runa! 😀

 • klausitaja
  Aprīlis 3, 2012

  Man krīt uz nerviem BDK iepakojumi. Tas plastmasas vāciņš visu laiku noķēpājas un pats krēma sūknītis aizsprostojas ar iepriekšējās reizes paliekām, kuras izkalst un paliek cietākas.

  • skaistumadienasgramata
   Aprīlis 4, 2012

   par šito biju aizmirsusi- labi, ka atgādināji 🙂 Tiešām, nakts krēmam bija tāda tendence aizķepināties. Kaut gan vakuma iepakojums man vienmēr patiks labāk nekā burciņa

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*