Gatavojos pludmales sezonai!

Autors: 30.03.2012. 8 , , Saite 0

Bloga ietvaros ir jau bijuši vairāki projekti jeb eksperimenti. Nedēļas laikā centos uzlabot sejas izskatu ar dažādām maskām, spilgto lūpu krāsu projekts, kā arī Babor fluīdu eksperiments. Godīgi sakot, tie ir bijuši tieši priekš manis interesantākie raksti.

Tuvojoties pavasarim esmu pieņēmusi nu ļoti lielu izaicinājumu. Tā būs titānu cīņa. Cīņa ar mūsu biedu – celulītu.

Eksperimenta ietvaros izmēģināšu dažādus produktus, kuri (vismaz pēc apraksta) uzlabo ādas stāvokli un sola pazudināt nīsto apelsīnu uz mūsu skaistajiem ķermeņiem. Tā kā šī cīņa nav pilnvērtīga bez uzlabojumiem arī dzīvesstilā, tad papildus centīšos godīgi dzert ūdeni, est mazāk pastu, picu un kūkas (tas būs pats grūtākais), kā arī katru dienu pievērsties mērenām fiziskām aktivitātēm, kas ir pa spēkam ikvienam – iet pēc iespējas vairāk ar kājām, izvēloties garāko maršrutu un neizmantot liftus, eskalatorus un citus dzīves vieglākā ceļa variantus.

Par eksperimenta rezultātiem ziņošu pakāpeniski, tā kā plānoju katru testējamo produktu izmantot ilgtoši, kursa veidā. Un uz ātru rezultātu jebkurā gadījumā būtu vienkārši naivi cerēt.Salonu procedūras šoreiz netiks izmantotas, jo eksperimenta mērķis ir noskaidrot, vai ar briesmīgo nezvēru “celulītu” var cīnīties mājas apstākļos. Bet ceru, ka manas mīļās draudzenes šo “robu” papildinās ar aprakstiem par savu pieredzi salonos.

Eksperiments ir sākts ar Baldones dūņu ietīšanos un ELIĒR pretcelulīta krēmu, bet rindā jau ir citi produkti izmēģināšanai.

Mīļais lasītāj! Vai Tev ir kāds lielisks produkts, kuru esi izmēģinājis un vari ieteikt eksperimentam? Vai arī gluži pretēji – kas nav palīdzējis?

Komentārs
 • Anda (@anda_bru)
  Marts 30, 2012

  Es varu ieteikt diezgan efektīvu līdzekli, ja to tā var nosaukt.. medus masāža.
  Pati esmu veikusi medus masāžu sev un tiešām redzami rezultāti, kaut gan neesmu nekāda pareizā uztura lietotāja. Kurss 1 mēnesi, katru otro dienu, sākumā nedaudz sāp, bet ir tā vērts. Lūk atradu aprakstu.
  http://www.ploome.com/lat/celulits/medusmasaza.html

  • skaistumadienasgramata
   Marts 30, 2012

   par šo esmu dzirdējusi, paldies! Tev zilumi nepalika? 🙂

   • Anda (@anda_bru)
    Marts 30, 2012

    Sākumā bija diezgan zilumainas kājas, bet kad nogāja pirmie zilumi, jauni neradās.. kamēr nav vasara tikmēr var izmēģināt, negribētos pēc tam pludmalē zilumainai staigāt 😀

    • skaistumadienasgramata
     Marts 30, 2012

     man laikam šī metode ies garām, jo pat ikdienā staigāju zilumaina – kaut kāda organisma īpatnība 🙂 Bet šo noteikti ņemšu vērā rakstam

 • Velvet Mimosa
  Marts 31, 2012

  Skatoties kāds celulīts, ja tas ir veidojies hormonālo īpatnību/svārstību/saslimšanu gadījumā, tad var visas pasaules procedūras un līdzekļus mēģināt, protams, būs labāk, bet nevar ar “āra” procedūrām ārstēt to, kas notiek “iekšā”, tā ir viena industrija, kas no sievietēm sūc mežonīgus līdzekļus (90% sieviešu ir celulīts un tikai pēdējos 20 gados, tas tiek uzskatīts par kaut ko līdzvērtīgu slimībai). Es pati kursiem eju uz manuālo vai aparātu limfodrenāžu, vakuummasāžu, ietīšanām, vel bija kaut ko, kam pat īsti nosaukumu neatceros, paliek labāk, tad atgriežas savā vietā, tā ir sava veida cīņa ar vējdzirnavām, jo es nevaru mainīt to, ko man ir devusi daba.

  No nopērkamiem līdzekļiem man ļoti patīk lētie eveline viens sarkanajā (sildošais), otrs zilajā (atvēsinošais).

  • skaistumadienasgramata
   Marts 31, 2012

   es kādreiz, laiku pa laikam esmu palietojusi kādu krēmiņu, bet tīri simboliski.Nav jau man tas nezvērs nu ārkārtējā stadijā, bet ir un šoziem ir pat vairāk redzams nekā pirms tam. Es visvair’āk ticu masāžai un sportam. Pašmasāžu eksperimenta laikā arī pielietošu.
   Bet par industriju Tev taisnība- principā jau visa skaistumkopšana ir mega industrija 🙂

 • Elīna
  Marts 31, 2012

  Tas ko pateikšu nav nekāds jaunums, bet tomēr… Reizēs, kad neesmu pārāk slinka, ķermeņa ādu tonusā palīdz uzturēt norīvēšanās ar dvieli pēc dušas (Ziņģītes metode). Ļoti palīdz kontrastduša, tikai man kā salīgai personai diezgan grūti saņemties uz šo varoņdarbu. Nu, sports, protams, pirmajā vietā – diezgan ilgu laiku vingroju mājās kopā ar treneres Džilianas Maiklsas DVD – bija ļoti labs rezultāts, tikai tagad atkal esmu pametusi novārtā:( Galvenais tomēr ir nepamest iesākto, lai kas tas būtu – vingrošana, rīvēšanās, pašmazāža utt. un tad jau rezultāts neizpaliks 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*